Bosko Lody Produkcji Własnej

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Punktów z lodami w każdym mieście z pewnością̨ nie brakuje. My postanowiliśmy się̨ wyróżnić i zaproponować naszym klientom coś zupełnie nowego. Coś, czego nie znajdą w żadnej innej lodziarni. 

Tworzymy bogatą bazę receptur - opracowaliśmy ponad 180 różnorodnych smaków, które oparte są̨ wyłącznie o najlepszej jakości naturalne składniki. Jak ognia unikamy wszelkiego rodzaju chemii. Chcemy, żeby nasi klienci wychodzili z uśmiechem na twarzy, a nie z bólem brzucha. 

Rozbudowane menu pozwala zadowolić każdego klienta, spełnia wymagania alergików oraz osób z nietolerancjami pokarmowymi. 

Lody serwujemy tylko w dużych porcjach. Zdajemy sobie sprawę̨, że jeśli ktoś́ zdecydował się̨ nam zaufać, to oczekuje solidnej dawki przyjemności. Klienci są mocno zdziwieni, że w atrakcyjnej cenie mogą dostać u nas tak wielką porcję. 

Mamy ambicję, aby Bosko stało się̨ najlepiej ocenianą siecią̨ lodziarni w Polsce, z lokalami w co najmniej dziesięciu województwach Polski. W związku z tym poszukujemy partnerów - franczyzobiorców zainteresowanych podjęciem partnerskiej współpracy oraz budowaniem silnej marki. 

JEDNOSTKI WŁASNE

6

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

14

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Pomoc w stworzeniu, dostosowanego do Twoich możliwości modelu biznesowego oraz realnej symulacji rocznych przychodów;
 • wsparcie przy wyborze lokalizacji;
 • dostarczenie wszelkich materiałów bazowych, potrzebnych do aranżacji lokalu oraz pomoc w przystosowaniu sanitarnym Twojego lokalu (projekt aranżacji lodziarni, projekt technologiczny);
 • zapewniamy gwarancję wyłączności terytorialnej;
 • pomoc w doborze: dostawców, maszyn, sprzętu gastronomicznego. Gwarancja najniższych cen na rynku;
 • materiały POS oraz inne niezbędne materiały, w tym: uniformy,porcelanę, akcesoria itp.;
 • wszystkie niezbędne szkolenia dla Ciebie, Twojego zespołu z zakresu produkcji lodów, obsługi maszyn oraz Boskiej obsługi klienta;
 • gwarancja jakości dzięki własnej produkcji lodów;
 • stałą wymianę informacji z franczyzodawcą i innymi franczyzobiorcami;
 • receptury na ponad 180 różnorodnych smaków lodów oraz przepisy na pozostałe produkty;
 • ciągłe dbanie o innowacyjność marki BOSKO;
 • bezpłatne roczne wsparcie marketingowe w tym aktywna promocja marki w socialmediach. 

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Inwestycja na start to wydatek rzędu 550 tys. zł (lokal stacjonarny - min. 100-120 mkw.). 

Inwestycja zakłada m.in. koszt maszyn (łącznie ok. 200 tys. zł - możliwość wzięcia w leasing), AGD, wyposażenia, przystosowanie lokalu o powierzchni ok. 120 mkw., wstępną opłatę franczyzową, pierwsze zatowarowanie.

Nasze wynagrodzenie bieżące stanowi 5 proc. od obrotu.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Lokalizacja- miasto powyżej 20 tys. mieszkańców,
 • Lokalizacja w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego,
 • Lokal na parterze z wejściem od głównej ulicy najlepiej z miejscem na ogródek,
 • Powierzchnia: min. 90 mkw. (optymalna powierzchnia to 120 mkw.),
 • Wys. 3 m,
 • Wentylacja możliwa do podłączenia we wszystkich pomieszczeniach.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Bosko Sp. z o.o. Sp. k.

Krakowskie Przedmieście 4, 20-002 Lublin

510 122 007

franczyza@lodybosko.pl

lodybosko.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

  ​ Michał Mozgawa

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Bosko Lody Produkcji Własnej.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Bosko Sp. z o.o. Sp. k. (Krakowskie Przedmieście 4, 20-002 Lublin). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Bosko Lody Produkcji Własnej oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie lodybosko.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.