Przystanek Pierogarnia

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Przystanek Pierogarnia to rodzinna Firma, działającą na rynku krakowskim od 8 lat. Zaczynaliśmy od jednego miejsca, dzisiaj znaleźć można nas w wielu lokalizacjach na terenie Krakowa. Kolejne otwarcia są w przygotowaniu.

Sukcesem naszej Firmy jest zlepek cech, które są filarami naszej misji: pyszne dania, robione codziennie, z najlepszych składników od lokalnych producentów, przygotowywane z oddaniem i sercem według tradycyjnych rodzinnych receptur. Ciężka praca przyniosła oczekiwane efekty. Od długiego czasu znajdujemy się w czołówce lokali w Krakowie wg ogólnoświatowego rankingu turystycznego TripAdvisor (obecnie jesteśmy na 12 miejscu spośród 1382 restauracji – na dzień 23-05-2018r.)

Zainteresowanie naszymi produktami przeszło najśmielsze oczekiwania! Goście, którzy nas odwiedzili szybko roznieśli wieść, że przepyszne pierogi można zjeść tylko w Przystanku Pierogarnia.To dodało nam skrzydeł. Chcąc sprostać oczekiwaniom Gości postanowiliśmy otwierać Przystankiw kolejnych lokalizacjach. Rozwój w formie franczyzy jest naturalnym krokiem podyktowanym sugestiami odwiedzających nas Gości, którzy widzieliby właśnie naszą markę w swoim mieście.

Tutaj możesz nas znaleźć i polubić

www.przystanek-pierogarnia.pl
www.facebook.pl/przystanek-pierogarnia

Opinie o naszych pierogarniach

Trip Advisor średnia ocena 4,5/5,0
Google średnia ocena 4,7/5,0

JEDNOSTKI WŁASNE

 1. Przystanek Dębniki - ul. Rynek Dębnicki
 2. Przystanek Bonerowska - Bonerowska 14
 3. Przystanek Krowoderska - ul. Krowoderska 74
 4. Przystanek Kaufland - ul. Bratysławska 4
 5. Przystanek Serenada - al. Bora-Komorowskiego 41
 6. Przystanek Na Stoku - os. Na Stoku 32
 7. Przystanek Batorego - Batorego 26
 8. Przystanek Bonarka - CH Bonarka, Kamieńskiego 11
 9. Przystanek Dębica - CH Raj - Rzeszowska 114
 
ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 1. Wesprzemy franczyzobiorcę w wyborze najlepszej lokalizacji z uwzględnieniem lokalnych warunków.
 2. Pomożemy w negocjacjach wynajmu lokalu.
 3. Przekażemy kompleksowy projekt przystanku. 
 4. Przeprowadzimy dwutygodniowe szkolenie dla franczyzobiorcy i członków jego załogi.
 5. Na bieżąco będziemy wspierać franczyzobiorcę w prowadzeniu Przystanku. Posiadamy kompleksową wiedzę, obejmującą wszelkie aspekty działalności Przystanków Pierogarnia.
 6. Przekażemy podręcznik know-how.
 7. Wesprzemy właściciela Przystanku w zakresie lokalnego marketingu i reklamy.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Kwota potrzebna na uruchomienie Przystanku Pierogarnia związana jest ściśle z metrażem lokalu i wynosić będzie nie mniej niż 40 tys. zł. Franczyzobiorca pobiera opłatę wstępną w wysokości 9 tys. zł, która zawiera podręcznik operacyjny oraz szkolenie franczyzobiorcy i jego zespołu, projekt aranżacyjny Przystanku Pierogarnia, pakiet startowy w postaci strojów służbowych dla załogi Przystanku, ulotki reklamowe, plakaty. Opłata miesięczna, niezależnie od obrotów wynosi 900 zł netto.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • nie wymagamy doświadczenia w gastronomii,
 • doceniamy szczególnie między innymi takie cechy jak: ambicję, zaangażowanie, pracowitość, nastawienie na sukces, determinacja w działaniu,
 • obecnie poszukujemy Franczyzobiorców na terenie województwa małopolskiego do prowadzenia pojedynczych Przystanków,
 • na terenie województwa śląskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego, mazowieckiego zapraszamy franczyzobiorców do prowadzenia minimum 3 Przystanków Pierogarnia. W tym wypadku do prawidłowego funkcjonowania Sieci wymagamy posiadanie lub zorganizowanie pomieszczenia magazynowego oraz samochodu z chłodnią. Dla zainteresowanych multifranczyzą centrala przygotowała promocję na zakup licencji. 

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Malbo Sp. z o.o. Sp. k

ul. Rynek Dębnicki 3, 30-319 Kraków

biuro@przystanek-pierogarnia.pl

przystanek-pierogarnia.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Adrian Golonka - kierownik sieci tel. (+48) 733 333 499

mail: adrian@przystanek-pierogarnia.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Przystanek Pierogarnia.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.