Kołacz na okrągło

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Jesteśmy największą i najszybciej rozwijającą się siecią gastronomiczną street food w Polsce. W naszym portfolio znajduje się kilka konceptów: Lodolandia, Bafra Kebab, Kołacz na okrągło.

Franczyza „Kołacz na okrągło” jest siecią mobilnych punktów sprzedaży kołaczy. Specjalizujemy się w przyczepach gastronomicznych, które świetnie sprawdzają się zarówno pod Centrami Handlowymi jak i w miejscach z dużym natężeniem ruchu pieszych. Posiadamy sieć punktów własnych oraz franczyzowych, dzięki którym pozyskaliśmy bezcenną wiedzę, która pozwoliła nam stworzyć idealny model biznesu.

JEDNOSTKI WŁASNE

5

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

73

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Franczyza „Kołacz na okrągło” została tak zaprojektowana, aby każdy franczyzobiorca poprzez szereg szkoleń zarówno praktycznych jak i teoretycznych nabył pełną wiedzę jak poprowadzić własny biznes. Oferowany przez nas koncept to „Franczyza pod klucz”, co oznacza, że przekazujemy nie tylko wiedzę w zakresie prowadzenia sprzedaży kołaczy, ale całe know-how prowadzenia biznesu począwszy od założenia działalności poprzez zdobycie finansowania, pozyskania lokalizacji, szkolenia, dostarczenia w pełni wyposażonej przyczepy z piecem do wypieku kołaczy, marketingiem, serwisem, kompleksowym zaopatrzeniem towarowym z dostawą, czy rozwiązaniami księgowymi.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

  • bak opłaty licencyjnej,
  • brak opłaty marketingowej,
  • opłata franczyzowa od 200 zł,
  • minimalna kwota inwestycji: 10 tys. zł. 

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Od franczyzobiorców oczekujemy:

  • przedsiębiorczości,
  • posiadania wymaganego kapitału początkowego,
  • ukończenia szkoleń,
  • przestrzegania wewnętrznych procedur firmy. 

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Sweet Gallery Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Jutrzenki 99 lok. 101, 02-231 Warszawa

+48 537 631 631

franczyza@kolacznaokraglo.pl

kolacznaokraglo.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Marcin Olesiak

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Kołacz na okrągło.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.