Mini Melts

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Mini Melts to międzynarodowa marka, która odniosła sukces w Ameryce, Europie, Azji i Bliskim Wschodzie. Z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem i obecnością w ponad 30 krajach, Mini Melts ma największą wiedzę z zakresu lodów tworzonych metodą kriogeniczną.


Lody Mini Melts to produkt wyjątkowy z kilku powodów. Wytwarzane są na bazie naturalnych składników: świeże mleko, śmietana i naturalne aromaty. Nie zawierają sztucznych konserwantów i barwników oraz produktów genetycznie modyfikowanych. Największą przewagą jest jednak bardzo oryginalna i niepowtarzalna konsystencja mrożonych kuleczek. Struktura pojedynczych perełek wynika z użycia tzw. zamrażania kriogenicznego - opatentowanej technologii mrożenia w ciekłym azocie w temperaturze -197’C.

Lody sprzedawane są w 8 smakach:

czekoladowy, waniliowy, truskawkowy, mango, banana split, cytrynowo-limonkowy, guma balonowa, wata cukrowa, śmietanka z ciasteczkiem.

Dwa sposoby podawania:

 • papierowy kubeczek (60g),
 • czapeczka z daszkiem (80g).

Sprzedaż produktu odbywa się wyłącznie z urządzeń do tego przystosowanych przy użyciu wyłącznie atestowanych akcesoriów. Dysponujemy różnymi modelami gotowych stoisk: KioskCompact, seria Mini, oraz bezobsługową maszynę vendingową do sprzedaży zamkniętych porcji z łyżeczką. Dodatkowo istnieje możliwość przygotowania stoiska dedykowanego według indywidualnego zapotrzebowania w miejscu sprzedaży.

JEDNOSTKI WŁASNE

30

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

franczyzowe: 100; partnerskie: 150

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 Korzyści ze współpracy:

 • sprawdzone modele biznesowe;
 • model partnerski - bez wkładu inwestycyjnego, głównie dla istniejących już lokalizacji np. sale zabaw, parki trampolin, lodziarnie, kawiarnie itp.;
 • model franczyzowy - samodzielny punkt sprzedażowy z gwarancją wyłączności terytorialnej, wymagający niewielkiego początkowego wkładu finansowego na poziomie 10-15 tys. zł (w tym zatowarowanie, roczna dzierżawa, kaucja);
 • know-how w zakresie prowadzenia punktu i realizowania planów sprzedażowych;
 • brak opłat licencyjnych i marketingowych;
 • atrakcyjne i elastyczne warunki dzierżawy i kupna stoiska - indywidualne podejście do partnera/franczyzobiorcy;
 • pomoc w doborze lokalizacji;
 • szkolenia sprzedażowe zarówno Partnera, jak i jego pracowników;
 • możliwość wymiany doświadczeń z innymi partnerami;
 • opiekun, z którym można nawiązać kontakt i liczyć na jego pomoc;
 • ogólnopolskie działania marketingowe;
 • materiały marketingowe wspierające sprzedaż;
 • rozpoznawalny brand, gwarantujący łatwe dotarcie do klienta;
 • atrakcyjne, estetyczne stoiska i materiały;
 • najwyższa jakość towarów i usług.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Minimalna Kwota: od 0 zł w modelu partnerskim, 10 000 - 15 000 zł w modelu franczyzowym (w tym zatowarowanie, roczna dzierżawa, kaucja)

Opłata Bieżąca: zakup produktu
Opłata Marketingowa: brak


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Dysponowanie odpowiednią lokalizacją do prowadzenia sprzedaży.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Mini Melts Sp. z o.o.

ul. Królowej Jadwigi 281, 30-234 Kraków

12 265 10 87

info@minimelts.pl

minimelts.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Marcin Sroka

tel: 605 338 338

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Mini Melts.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.