Stodola Kebap & Grill

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

„Z miłości do kebapa”

Najwyższej jakości mięso i świeże warzywa sprawiły, że nasz kebap wszedł na salony. Dzięki naszej pasji, możemy dać Wam kebap premium w pełnym tego słowa znaczeniu.

Stodola Kebap & Grill specjalizuje się w kuchni mięsnej w szczególności kebap z najwyższej jakości mięsa i świeżych warzyw, gdzie decydujesz między kurczakiem i cielęciną. Potrawy mięsne są przyrządzane według własnych receptur w oparciu o sprawdzone od konkretnych dostawców składniki (mięso) oraz podawane do spożycia w wyznaczony sposób dla danej potrawy. Jeżeli nie jesz mięsa w Stodola Kebap & Grill, znajdziesz także potrawy z kuchni vege jak np. falafel podawany na różne sposoby czy przepyszne sałatki. Od lat naszą pasją jest dobre i smaczne jedzenie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wyselekcjonować dla gości jak najlepsze produkty, z których przygotowujemy nasze potrawy. Dodatkowo możemy zaostrzyć sobie nasze danie aromatycznymi i ostrymi sosami, które mamy do dyspozycji w ilości 8 smaków. Całość dopełnia sympatyczna obsługa, która świetnie sobie radzi mimo tłumów przewijających się non stop przez lokal. 

Warto zauważyć, że Stodola Kebap & Grill to lokal premium gdzie każdy detal jest starannie zaprojektowany tak aby Franczyzobiorca czuł prestiż prowadząc nasz koncept. Jest to pierwszy w Europie projekt lokalu typu kebap, który wyróżnia się wystrojem premium oraz obsługą i wysoką jakością na tle innych lokali tego typu działających już na rynku.

JEDNOSTKI WŁASNE

3

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Jesteśmy przekonani, że koncepcja tego typu lokali sprawdza się i odnosi sukcesy. Sukcesy te są wynikiem połączenia niewątpliwych korzyści zarówno dla franczyzobiorcy, jak i dla jego klientów. Wysoka jakość dań w szczególności arcykebap z najwyższej jakości mięsa oraz unikalna atmosfera i profesjonalna obsługa pozwalają zdobywać nowych klientów. Stawiamy tylko na produkty wysokiej jakości takie jak piwa rzemieślnicze oraz importowane typu San Miguel. Mamy specjalną ofertę dla pań w postaci orzeźwiającego drinka Aperol lub wina Prosecco.

Franczyzobiorca otrzymuje gotową koncepcję prowadzenia lokalu w postaci szczegółowego pomysłu na biznes, procedur, przepisów dań z kuchni mięsnej, które to atuty pozwolą wyróżnić się na tle konkurencji, zapewnią atrakcyjność lokalu i przyczynią się do osiągnięcia satysfakcjonujących wyników ekonomicznych. Oferta ta powstała, ponieważ jesteśmy przekonani, że stanowi ona sprawdzoną propozycję prowadzenia biznesu gastronomicznego, przynoszącą profity obu stronom przedsięwzięcia.

Franczyzobiorca otrzymuje:

 • wiedzę w zakresie prowadzenia sprzedaży kebabu, bardzo wysoka jakość oferowanych dań,
 • know-how prowadzenia biznesu począwszy od założenia działalności poprzez zdobycie finansowania, pozyskania lokalizacji, szkolenia, dostarczenia w pełni wyposażonego lokalu,
 • podręcznik franczyzowy sieci wraz z opisem standardów oraz procedur,
 • serwis polegający na kompleksowym zaopatrzeniem towarowym z dostawą oraz rozwiązaniami księgowymi (system POS / kioski samoobsługowe),
 • wsparcie zespołu wspierającego sprzedaż w tym szkolenia, marketing , social media oraz projekty graficzne w tym materiały POSM.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • jednorazowa opłata licencyjna za wejście do sieci 10 tys. zł , w zamian komplet szkoleń produktowych,
 • opłata franczyzowa od 1 tys. zł miesięcznie netto zależna od obrotu w danej lokalizacji,
 • minimalna kwota inwestycji: 200 tys. zł.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Od Franczyzobiorców oczekujemy:

 • lokalizacja w mieście powyżej 50 tys. mieszkańców lub lokal w miejscu o bardzo dużym natężeniu ruchu,
 • lokal w centrum handlowym i w strefach food court o powierzchni powyżej 50 mkw.,
 • przedsiębiorczości i zaangażowania,
 • posiadania wymaganego kapitału początkowego,
 • ukończenia szkoleń przeprowadzonych przez franczyzodawcę,
 • przestrzegania wewnętrznych procedur sieci.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Stodola Sp. z o.o.

Półwiejska 19, 61-888 Poznań

504 911 247

info@stodolakebap.com

stodolakebap.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Paweł Bąkowski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Stodola Kebap & Grill.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Stodola Sp. z o.o. (Półwiejska 19, 61-888 Poznań). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Stodola Kebap & Grill oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie stodolakebap.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.