Lviv Handmade Chocolate

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Spotkaj się z Lviv Handmade Chocolate na Targach Franczyza 17-19 Października 2019 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Stoisko nr. 4.44.

Odbierz darmowy bilet wstępu na Targi na stronie https://bilet.franczyza.pl używając kodu promocyjnego: DUMO12


„Tworzymy ręcznie robioną czekoladę, produkując szczęście”  to główna misja firmy. Nasz zespół stale pracuje nad osiągnięciem tego celu. Największym sukcesem firmy jest widok szczęścia w oczach klientów.

Lviv Handmade Chocolate słynie z ręcznej technologii produkcji, która jest stale udoskonalana. Nawiązując do najlepszych europejskich wzorców, tworzymy własne nowoczesne tradycje jakości i smaku. Pomimo rosnącej liczby kawiarni kluczowe zasady powstawania czekoladowych przysmaków pozostają niezmienne. Po pierwsze, produkujemy czekolady tylko we Lwowie i stosujemy wyłącznie naturalne składniki, bez dodatku chemikaliów. Po drugie, w proces produkcji angażujemy najlepszych specjalistów, a nie maszyny. Po trzecie, ostrożnie podchodzimy do każdego produktu i sprzedajemy je wyłącznie w sklepach własnych lub franczyzowych, w których możemy kontrolować wszystkie etapy  od sklepu do rąk fanów czekolady.

 

 

JEDNOSTKI WŁASNE

6 sklepów na Ukrainie.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

43 sklepy na Ukrainie i w Republice Azerbejdżańskiej.

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Po zapłaceniu opłaty wstępnej otrzymasz 

 • prawo do używania znaku towarowego Lviv Handmade Chocolate; 
 • możliwość korzystania z w pełni przetestowanego modelu finansowego;
 • wyliczenie modelu rentowności ekonomicznej, w tym okresu zwrotu inwestycji;
 • wsparcie na wszystkich etapach uruchamiania biznesu, z udziałem zespołu projektowego:
  1. opracowanie projektu; 
  2. oprogramowanie (dostosowywane indywidualnie, z uwzględnieniem specyfiki działalności gospodarczej Lviv Handmade Chocolate);
  3. szkolenie personelu i przegląd jego wyników przeprowadzony przez Centrum Szkoleniowe Spółki;
  4. księgę standardów i procedur; 
  5. podręcznik operacyjny franczyzobiorcy, zawierający szczegółowe instrukcje krok po kroku, zasady, dokumentację dotyczącą prowadzenia działalności gospodarczej, która pomoże podczas rozruchu i w przyszłości; 
  6. menu i standardowe przepisy;
  7. wsparcie marketingowe; 
  8. uruchomienie kawiarni w zespole projektowym;  
  9. optymalizację pracy kawiarni w dniu otwarcia.

Wsparcie franczyzobiorcy podczas trwania umowy franczyzowej obejmuje​:

 • programy szkoleniowe i organizację systemu szkoleniowego dla pracowników;
 • pomoc Menadżera ds. Franczyzy w rozwiązywaniu problemów operacyjnych, odpowiadaniu na nietypowe pytania i kontaktowaniu się z odpowiednimi specjalistami Spółki;
 • konsekwentne odnawianie asortymentu w sklepie, z uwzględnieniem tendencji rynkowych i okresów wakacyjnych; 
 • pełną dostawę produktów czekoladowych tylko od producenta;
 • opracowanie i dostawę produktów pamiątkowych w sklepie; 
 • dostarczanie markowych materiałów i naczyń; 
 • ciągłe aktualizowanie menu w kawiarni; 
 • usługi projektowe;
 • opracowanie materiałów poligraficznych do realizacji wydarzeń marketingowych;
 • możliwość korzystania z systemu lojalnościowego;
 • pomoc w kontrolowaniu pracy personelu i przestrzeganiu standardów usług;
 • możliwość zaadaptowania doświadczenia partnerów-franczyzobiorców z innych regionów.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • Opłata wstępna jest obliczana indywidualnie. Zaczyna się od 15 000 USD w krajach europejskich i na Bliskim Wschodzie. W przypadku krajów odległych geograficznie (Azja Południowa, Azja Wschodnia i inne kontynenty) kwota zostanie zwiększona, w zależnosci od ponosoznych wydatków.
 • Asortyment Lviv Handmade Chocolate jest objęty zniżką 30% dla franczyzobiorcy;
 • Opłata franczyzowa wynosi maksymalnie 6% całkowitego obrotu i jest pobierana od trzeciego miesiąca działalności punktu franczyzowego;
 • Zgodnie ze statystykami średnia kwota inwestycji waha się od 50 000 USD do 150 000 USD (w zależności od stanu lokalu i projektu). 

Franczyzobiorca poniesie koszty zakwaterowania zespołu franczyzodawcy podczas przygotowania projektu do uruchomienia kawiarni (pozostałe wydatki zawierają sie w opłacie wstepnej).


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Nasza firma aktywnie rozwija projekty franczyzowe we wszystkich częściach Ukrainy i za granicą. Priorytetowe dla dalszego rozwoju naszej działalności są przede wszystkim centra regionalne i miasta liczące ponad 200 tysięcy mieszkańców, a także miasta w Europie, Azji i na innych kontynentach. Jesteśmy otwarci na rozmowę z każdym, kto kocha czekoladę tak bardzo jak my.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Company Shokoooooooolad

Poshtova Str.16A, Lviv, Ukraine, 79020

+38 (050) 366 81 96

vsofiyanchuk@chocolate.lviv.ua

chocolate.lviv.ua/en/

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Vita Bereziak

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Lviv Handmade Chocolate.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.