Fit Kurier

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Catering Dietetyczny

Naszą pasją jest od wielu lat gastronomia oraz zdrowy styl życia. Przyświeca nam wspólny cel - spowodowanie aby realizacja tych pasji była możliwa na wyciągnięcie ręki dla każdego Polaka. Oferujemy naszym Klientom przygotowany przez zespół profesjonalnych kucharzy oraz fachowców w zakresie dietetyki autorski zestaw diet.

Zdrowy, bogaty w składniki odżywcze, urozmaicony w produkty sezonowe, uwzględniający światowe trendy żywieniowe, zbilansowany pakiet trzech lub pięciu posiłków na cały dzień. Dostarczany zawsze na czas i miejsce.

To są fundamenty naszej oferty. Codziennie udowadniamy naszym Klientom, że zdrowe jedzenie na co dzień nie wymaga poświęceń i mnóstwa czasu spędzonego na zakupach oraz kuchni, wyszukiwania przepisów a przede wszystkim żmudnego liczenia kalorii. Zespół Fit Kuriera robi to codziennie za swoich Klientów.

Zostań kreatorem zdrowego żywienia w twoim mieście!

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

5

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Oferujemy:

  • dostęp do eksperckiej wiedzy z zakresu dietetyki, zespół dietetyków,
  • innowacyjny system pakowania posiłków,
  • flota samochodów dopasowana do potrzeb,
  • profesjonalne oprogramowanie oraz zespół informatyków,
  • profesjonalny zespół szefów kuchni,
  • centralna infolinia,
  • profesjonalny system do zarządzania biznesem.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

90 tys. zł + leasing.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Jest do biznes dla każdego, więc odpowiedź brzmi – specjalistyczna wiedza nie jest wymagana aby z sukcesem prowadzić Fit Kuriera.

My nauczymy Cię wszystkiego od podstaw, podzielimy się całą wiedzą i doświadczeniem. Jeśli jesteś dobrym organizatorem, jesteś zdeterminowany i konsekwentny w osiąganiu celów w krótkim czasie zrobimy z Ciebie profesjonalnego managera i świadomego gastronoma.

Dlaczego warto związać się z Fitkurierem?

Mamy wieloletnie doświadczenie w gastronomii i branży zbiorowego żywienia. Pracujemy z pasją już od ponad 20 lat.Codzienne menu FitKuriera jest komponowane przez fachowców w zakresie dietetyki, technologii żywienia oraz sztuki kucharskiej. Skutkuje to nie tylko doskonale dobraną i zbilansowaną dietą ale także urozmaiconą, wzbogaconą o produkty sezonowe i charakterystyczne dla kuchni z całego świata ofertą cateringową. Planowaniem dostaw zajmują się osoby z wieloletnim doświadczeniem w zakresie logistyki, dlatego posiłki docierają na czas i miejsce, w stanie idealnym. Ponadto warto wspomnieć, że dzięki narzędziom biznesowym, którymi dysponujemy możemy minimalizować koszty prowadzenia działalności, co znacząco wpływa na poziom marż w naszym biznesie oraz zwiększa jego rentowność.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

FitKurier Sp. z o. o.

Plac Targowy 4, 28-100 Busko-Zdrój

501 655 233

m.ciesielski@fitkurier.pl

fitkurier.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Marcin Ciesielski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Fit Kurier.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.