Wytwórnia Pączków Piekarczyk

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Nasza Wytwórnia Pączków Piekarczyk to nie klasyczna pączkarnia, to multi pączkarnia, ponieważ naszym klientom poza dużymi ręcznie robionymi 130gramowymi pączkami oferujemy również, donuty, faworki, pączki serowe oraz pączki hiszpańskie churros i pączki wiedeńskie a także świeżo paloną kawę. Nasza pierwsza multi pączkarnia została otwarta w marcu 2018 roku w Opolu z pasji do cukiernictwa. Druga pączkarnia - franczyzowa powstała w Rzeszowie przy ul Matejki 6 w czerwcu 2019 roku oraz z naszą pomocą zostały otwarte 3 pączkarnie partnerskie w Polsce, a marcu 2020 r. otwieramy pierwszą franczyzową pączkarnię w Wielkiej Brytanii i w maju 2020 r. w Niemczech. 

W naszych pączkarniach pracują cukiernicy z wykształcenia, cukiernicy z zamiłowania do tego rzemiosła i ludzie którzy byli gotowi nauczyć się nowego fachu.  Wszystkie pączki czy faworki,  robimy na miejscu codziennie zaczynając o godzinie 6 rano na widoku klientów. Pączki i faworki robimy na naszej recepturze z 1920 roku dlatego nasze pączki są smaczne, kruche i nienasiąknięte olejem.  

Dlaczego nasz koncept jest wyjątkowy?  Dlatego że nasze pączkarnie to multi pączkarnie - nie sprzedajemy tylko pączków. Poza pączkami, których jest ponad 50 rodzajów, robimy i sprzedajemy donuty, faworki, mini pączki, pączki hiszpańskie, pączki wiedeńskie, serwujemy również świeżo paloną kawę a latem również lody rzemieślnicze po to by klient miał duży wybór produktów każdego dnia. Wszystkie produktu robione są na widoku codziennie i zawsze świeże możemy serwować naszym klientom. 

Koszty popularnych franczyz dotyczących pączkarni wynoszą średnio 7-8% miesięcznie obrotu netto (przez min 5 lat), nasz koncept jest połowę tańszy.

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

4

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Najistotniejszy element tego biznesu to wiedza czyli po prostu know-how, które przekazujemy naszym partnerom od samego początku tj. od wyboru lokalu po otwarcie oraz cały okres trwania umowy, która obejmuje również wykonanie projektów adaptacji lokalu, przebudowy oraz projekt technologiczny wraz z doborem wszystkich niezbędnych sprzętów, za które odpowiedzialny jest nasz technolog oraz rzeczoznawca sanitarny w tym również osprzęt jak system monitoringu, oprogramowanie sprzedażowe oraz do kontroli on-line. 

Wyróżniamy się również nie korporacyjnym podejściem do naszego partnera oraz najniższą opłatą franczyzową na rynku w wysokości 3,5% plus 1% na marketing - nie sieci a na lokalny marketing lokalu naszego partnera. Zapewniamy również dostawy z naszego magazynu wszystkich niezbędnych surowców, produktów, opakowań a nawet ubrań dla personelu. Nasz zespół przez miesiąc czasu przeszkoli i przygotuje pracowników partnera do pracy w pączkarni oraz partnera do prowadzenia pączkarni.  Zapewniamy marketing dla pączkarni partnera (media społecznościowe, materiały reklamowe, ubrania dla pracowników, itp.), szkolimy, zapewniamy stałą pomoc merytoryczną.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Jednorazowa oplata licencyjna wynosi:

  • 5 tys. zł opłaty wstępnej,
  • 15 tys. zł w przypadku podpisania umowy franczyzowej.

Inwestycja:

  • minimalna kwota potrzebna do otwarcia Pączkarni to 80-90 tys. zł z czego duża cześć może być leasingowana. Pomagamy również w uzyskaniu leasingu, również dla nowych firm,
  • powierzchnia lokalu to minimum 35-40 mkw., Optymalna to 50-60 mkw.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Naszym partnerem może zostać każdy kto jest pozytywnie nastawiony na biznes, chce posiadać niezależne źródło dochodu, nie boi się wyzwań i najważniejsze – nie musi posiadać doświadczenia w branży, ponieważ my pomagamy we wszystkim. 

Nasz Wytwórnia Pączków Piekarczyk to koncept dla ludzi, którzy cenią sobie jakość produktów, łatwość współpracy i zależy im na dobrym zwrocie z inwestycji i budowaniu swojej niezależności finansowej. 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Wytwórnia Pączków Sp. z o.o.

ul. Robotnicza 70J, 53-608 Wrocław

608 264 422

biuro@wytworniapaczkow.pl

wytworniapaczkow.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Arkadiusz Jacheć

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Wytwórnia Pączków Piekarczyk.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.