Piramid Pizza

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Piramid Pizza to znana sieć pizzerii, która przyciąga uwagę klimatycznym stylem oraz oryginalnym menu. Oprócz standardowej pizzy, kultowym daniem serwowanym w lokalach Piramid Pizza jest pizza w kształcie rożka, która zaskakuje smakiem i cieszy się ogromną popularnością wśród konsumentów. Wystrój wnętrz oraz nazwy potraw nawiązują do stylu starożytnego Egiptu, co sprawia, że pizzerie Piramid Pizza to idealne miejsce spotkań z rodziną lub znajomymi. Obecnie w Polsce funkcjonuje 6 lokali pod szyldem Piramid Pizza.

Franczyzobiorców przyciąga bardzo korzystna oferta, której głównymi cechami są:

 • niski koszt inwestycji (od 45 tys. zł w lokal o powierzchni 70 mkw.) - powoduje to błyskawiczny zwrot zainwestowanych środków,
 • miesięczna opłata z tytułu franczyzy w wysokości 1000 zł (niezależna od wysokości obrotów),
 • brak opłaty licencyjnej i marketingowej,
 • bezpłatne dostawy towaru,
 • pełne wsparcie ze strony franczyzodawcy,
 • umowa na czas nieokreślony z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia,
 • darmowe szkolenia dla franczyzobiorców i personelu,
 • reklama w czasopismach branżowych i mediach.

Co roku koncept zajmuje wysokie pozycje w rankingach biznesowych i gastronomicznych. Sieć pizzerii Piramid Pizza jest laureatem nagród takich jak: Laur Konsumenta, Gazele Biznesu, Firma Roku, Jakość Roku, Polish Product itp.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

4

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Wsparcie dla franczyzobiorcę obejmuje:

 • bezpłatne szkolenia przygotowujące do prowadzenia własnego biznesu oraz pracy w gastronomii.
 • wsparcie profesjonalnej kadry menadżerskiej na każdym etapie współpracy.
 • kompleksowe zaopatrzenie pizzerii w produkty o wysokiej jakości i konkurencyjnych.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • koszt inwestycji zaczyna się od 45 tys. zł w lokal o powierzchni 70 mkw.,
 • miesięczna opłata z tytułu franczyzy w wysokości 1 tys. zł (niezależna od wysokości obrotów)
 • brak opłaty licencyjnej i marketingowej,

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Zapraszamy do współpracy osoby przedsiębiorcze, pozytywnie nastawione do biznesu oraz zaangażowane we własne działanie. Oferujemy pomysł na korzystny biznes, sprawdzone receptury oraz opiekę profesjonalnej kadry managerskiej i bezpłatne szkolenia przygotowujące do prowadzenia własnej pizzerii. Co najważniejsze, nie wymagamy doświadczenia w pracy w gastronomii.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

PPHU Wojtex

Złotniki 11, 99-205 Dalików

792 433 601

w.godunski@wojtex.net

piramidpizza.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Wojciech Goduński

tel. 792 433 601

e-mail: w.godunski@wojtex.net

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Piramid Pizza.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma PPHU Wojtex (Złotniki 11, 99-205 Dalików). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Piramid Pizza oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie piramidpizza.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.