Biesiadowo szuka masterfranczyzobiorcy

Masterbiorca sieci Biesiadowo lub Crazy Piramid Pizza ma za zadanie otworzyć pierwszy lokal na terenie kraju, w którym będzie rozwijał sieć oraz stworzyć dla niej zaplecze logistyczne.
Sobota
02.04.2011
Firma Wojtex, operator sieci Biesiadowo oraz Crazy Piramid Pizza, poszukuje partnerów, którzy będą rozwijać jej koncepty w Czechach i na Ukrainie.
 

Pierwszy lokal sygnowany logo Biesiadowo powstał w 2007 roku, a już rok później ruszyła pierwsza pizzeria franczyzowa. Obecnie na terenie całej Polski działa 55 lokali, niebawem do sieci dołączą kolejne placówki. Brand Crazy Piramid Pizza, pod którym sprzedawane są pizze w rożku, zagościł na polskim rynku na początku 2010. Teraz polskiej pizzy będą mogli skosztować również Czesi i Ukraińcy.

- Pod koniec ubiegłego roku zaczęliśmy otrzymywać wiele pytań dotyczących warunków współpracy od naszych rodaków mieszkających w Czechach, na Ukrainie oraz w Irlandii. To zainteresowanie sprowokowało nas do wyjścia na nowe rynki i sprzedaży naszych konceptów do kolejnych krajów. Prowadzimy już nawet rozmowy z pierwszymi potencjalnymi masterbiorcami – mówi Wojciech Goduński, właściciel firmy Wojtex.

Masterbiorca sieci Biesiadowo lub Crazy Piramid Pizza ma za zadanie otworzyć pierwszy lokal na terenie kraju, w którym będzie rozwijał sieć oraz stworzyć dla niej zaplecze logistyczne. Będzie też odpowiedzialny za rekrutację przyszłych franczyzobiorców. Całkowity koszt inwestycji powinien zamknąć się w 50 tys. euro. Partner nie musi wnosić żadnej opłaty licencyjnej, to samo tyczy się również przyszłych franczyzobiorców.

Dużym zainteresowaniem naszych sąsiadów cieszy się koncept Crazy Piramid Pizza. Potencjalnych partnerów przyciąga niski koszt inwestycji oraz unikalny produkt, czyli pizza w kształcie rożka. Sieć będzie rozwijana na trzy sposoby: franczyzobiorca będzie mógł otworzyć pełnowymiarową pizzerię, okienko podawcze lub wprowadzić produkty z logo Crazy Piramid Pizza do istniejącego już lokalu gastronomicznego.

Pełnowymiarowa pizzeria, to koszt 13 tys. euro oraz miesięczna opłata licencyjna w wysokości 300 euro. Okienko podawcze z pizzą rożkiem można otworzyć mając już 400 euro, opłata franczyzowa to 80 euro miesięcznie. Tyle samo kosztuje wprowadzenie produktu do każdego innego lokalu gastronomicznego.

(mak)


Magdalena Krocz

POPULARNE NA FORUM

Biznes, który bije rekordy

Niestety jako osoba która ma bezpośrednie doświadczenie z ta franczyza, nie moge polecic wspolpracy z nimi. Te artykuly maja na celu tylko nabijanie kolejnych klientow.

1 wypowiedzi
ostatnia 15.10.2024
Biesiadowo

Tak patrzę i biesiadowo pisze że ma 119 lokali. Ale na ich stronie nie ma nawet 50

1 wypowiedzi
ostatnia 29.01.2024
Kawiarnie Cafe Nescafe

Nie chciałabym tej franczyzy

6 wypowiedzi
ostatnia 29.04.2023
McDonalds opinie o franczyzie

Ja bym pomyślała o tej franczyzie

3 wypowiedzi
ostatnia 29.04.2023
Doświadczenia z Bafra Kebab

Witam wszystkich, zastanawiam się nad otwarciem punktu Bafry Kebab. Czytając komentarze w internecie mam mieszane odczucia. Czy ktoś się tym interesował? Otworzył? Jakie...

1 wypowiedzi
ostatnia 25.04.2023
Własny, mobilny punkt gastronomiczny lody, gofry, granita - sprzedaż

Dzień dobry, Noszę się z zamiarem sprzedaży przyczepy (cesja leasingu) po franczyzie znanej jako Lodolandia. Jeśli jest ktoś zainteresowany to zachęcam do...

1 wypowiedzi
ostatnia 06.03.2023
Sushi we franczyzie - przegląd sprawdzonych pomysłów na bines

Pytanie do Redakcji: Dlaczego na pasku reklamowym pojawiają się reklamy franczyzodawców którzy działają na granicy prawa, zawierają w umowach klauzule abuzywne, są...

1 wypowiedzi
ostatnia 02.02.2023
Ile kosztuje McDonald's?

Ciekawe że budujesz restauracje za własne pieniądze ale zostaję własnością centrali

1 wypowiedzi
ostatnia 24.12.2022