Carte d’Or Cafe

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Od 1998 roku rozwijamy sieć lodziarni na terenie całego kraju. Początkowo jako Ice Cafe, obecnie scalony wspólny projekt z firmą Unilever jako Carte d’Or Cafe.

Międzynarodowa marka o globalnym zasięgu teraz dostępna także w Polsce w formie markowych lodziarnio-kawiarnii.

Carte d’Or to jedne z najbardziej znanych i lubianych lodów na całym świecie!

Poszukujemy partnerów na terenie całej Polski

JEDNOSTKI WŁASNE

7

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

50

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Pakiet Franczyzowy:

  • know-how,
  • szkolenia,
  • GHP i GMP,
  • HACAPP,
  • wyposażenie lokalu w sprzęt do sprzedaży lodów,
  • reklama i branding lokalu,
  • pomoc w wyszukaniu lokalizacji i finalizacji umowy najmu.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

W zależności od konceptu: wyspa, lokal do 60 mkw., lokal do 100 mkw., lokal powyżej 100 mkw. Od 50 tys. do 350 tys. zł netto.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu własnego biznesu (nie jest jednak to podstawowe kryterium),
  • pozytywne nastawienie do branży lodowej i gastronomicznej.

Poszukujemy partnerów na terenie całej Polski.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

CD Cafe Sp z o.o. Sp. k.

ul. Wojska Polskiego 58 lokal 9, 05-500 Piaseczno

(22) 205 05 73

wlasnybiznes@cdcafe.eu

cafecartedor.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Artur Czoska

tel. 660 66 22 44

a.czoska@cdcafe.eu

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Carte d’Or Cafe.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma CD Cafe Sp z o.o. Sp. k. (ul. Wojska Polskiego 58 lokal 9, 05-500 Piaseczno). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Carte d’Or Cafe oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie cafecartedor.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.