Bobby Burger

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Myślisz o własnym biznesie?

Chcesz otworzyć własny lokal gastronomiczny?

Całorocznie czy sezonowo?

Dołącz do pierwszej polskiej sieci burgerowni Bobby Burger!

Uwaga: Dla pierwszego Franczyzobiorcy w mieście opracowaliśmy super preferencyjne warunki. Sprawdź ile możesz zyskać otwierając pierwszego lokal Bobby Burger w mieście.

Opis systemu franczyzowego

Spółka Bobby Burger to sieć lokali, w których dominującym elementem menu są burgery. Przez 6 lat swojej działalności Bobby Burger rozwinął się z jednego warszawskiego food truck'a do pierwszej polskiej sieci burgerowni. Obecnie funkcjonuje ponad 30 lokali stacjonarnych znajdujących się w dużych miastach, Warszawie, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Sopocie, Bydgoszczy, Toruniu,  Katowicach, Rzeszowie, Wrocławiu czy Radomiu.

Już niebawem kolejne lokale Bobby Burger zagoszczą w Zielonej Górze, Lublinie w Kołobrzegu natomiast już w czerwcu otwarty zostanie piewszy innowacyjny projekt gastronomii sezonowej Bobby Smart Cube. To oferta skierowana do kandydatów myślących o prowadzeniu lokalu gastronomicznego w miejscowościach turystycznych czy niezagospodarowanych przestrzeniach miejskich, parkach, skwerach, plażach.

 • Poszukujemy zainteresowanych otwarciem lokali franczyzowych w kolejnych miastach, takich jak: Gdańsk, Białystok, Częstochowa, Sosnowiec, czy Kielce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do współpracy.
 • Nasze burgery cechuje wysoka jakość, która w połączeniu ze streetfoodowym charakterem pozwala nam trafić do młodych klientów, szukających alternatywy dla kebabów i stacji benzynowych.
 • Zapraszamy do lokali Bobby Burger,  spróbuj naszego burgera, a przekonasz się jak realizujemy nasze motto: REAL FOOD, REAL PEOPLE.
 • Bobby Burger jest Członkiem Polskiej Organizacji Franczyzodawców POF, spełniając wymogi Europejskiego Kodeksu Etyki Udzielania Franczyzy. 
 • Należy do grona wiarygodnych marek franczyzowych.
 • Bobby Burger jest również Członkiem Krajowej Rady Gastronomii i Cateringu.

JEDNOSTKI WŁASNE

14

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

29

 

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • wspieramy operacyjnie na każdym etapie inwestycji, przed i po otwarciu lokali Bobby Burger;
 • wskazujemy w jaki sposób optymalnie zarządzać placówką gastronomiczną;
 • przekazujemy know-how  w zakresie prowadzenia lokalu Bobby Burger;
 • przeprowadzamy szkolenia dla pracowników restauracji oraz Franczyzobiorców w oparciu o standardy kompetencyjne Bobby Burger;
 • opracowujemy i wdrażamy ogólnokrajowe kampanie marketingowe;
 • przekazujemy Franczyzobiorcy projekty graficzne i materiały marketingowe i umożliwiające działania Franczyzobiorcy w ramach marketingu lokalnego;
 • dedykujemy sprawdzonych dostawców.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • Kwota inwestycji potrzebna do otwarcia lokalu Bobby Burger uzależniona jest od stanu technicznego i wielkości lokalu:
   
  -  gotowy lokal po innej gastronomii, koszt inwestycji już od 50 tys. zł
  - nowy lokal, przygotowywany od podstaw, koszt inwestycji już od  200 tys. zł
   
  - opłata wstępna 19 900pln (projekt architektoniczny, szkolenia, system sprzedażowy)

   

  Po otwarciu lokalu stała opłata franczyzowa to 8% od miesięcznego obrotu netto.

  Uwaga: W nowym modelu współpracy franczyzowej w zależności od nakładów inwestycyjnych Franczyzobiorcy Bobby Burger partycypuje w poniesionych kosztach nawet do 100 tys. zł!


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Bobby Burger wymaga od Franczyzobiorców lokalu, który zostanie zaakceptowany na potrzeby sieci Bobby Burger. 

Sugerowana wielkość lokalu w dużych miastach od 100-140 mkw, mniejsze miasta od 70 mkw.

Franczyzobiorca powinien:

 • Być ambitnym, przedsiębiorczym, dynamicznym,
 • Otwartym i chętnym do współpracy,
 • Posiadać wymieniony powyżej kapitał do zainwestowania,
 • Posiadać lub być w stanie pozyskać lokal odpowiedni pod działalność gastronomiczną,
 • Być chętnym i gotowym uczestniczyć w szkoleniach,
 • Bezwzględnym w kwestii egzekwowania najwyższej jakości produktów oraz poziomu obługi Klienta,
 • Być nastawionym na sukces.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

Bobby Burger Sp. z o.o.

ul. Żegiestowska 27, 02-924 Warszawa

franczyza@bobbyburger.pl

bobbyburger.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Bobby Burger.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Bobby Burger Sp. z o.o. (ul. Żegiestowska 27, 02-924 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Bobby Burger oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie bobbyburger.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.