Crazy Bubble

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Crazy Bubble to jedyna w Polsce marka serwująca oryginalne, niepowtarzalne, tajwańskie napoje Bubble Tea. Dzięki nieustannym działaniom, wprowadzeniu nowych smaków oraz typów napojów staliśmy się największą w Polsce siecią liczącą ponad 130 lokali. Nasze punkty mieszczą się w centrach handlowych, parkach rozrywki oraz centrach miast, ruchliwych ulicach, takich jak np. Krupówki w Zakopanem. 

Za sprawą najlepszej możliwej jakości składników sprowadzanych z kraju pochodzenia bubble tea, Tajwanu, nasze napoje cieszą się dużą popularnością oraz aprobatą kupujących.

 

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

ponad 200 w Polsce, w Rumunii, na Litwie, Czarnogórze, Estonii, Finlandii, Chorwacji, Bośni i Hercegowinie oraz w Mołdawii

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • sprawdzony model biznesowy,
 • indywidualne podejście oraz pomoc opiekuna,
 • know-how działania marki i prowadzenia własnego punktu,
 • brak opłaty licencyjnej, stała opłata franczyzowa,
 • bezpłatne szkolenia dla franczyzobiorcy oraz pracowników,
 • działania marketingowe (sieciowe oraz indywidualne),
 • najwyższej jakości towar sprowadzany bezpośrednio z Tajwanu.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

W zależności od wybranej opcji:
 1. Rozwiń swój biznes - Ok. 999 zł netto,
 2. Minimalny wkład maksymalny zysk - Ok. 5999 zł netto,
 3. Franczyza - Ok. 70 tys. zł netto,
 4. Opłata franczyzowa - stała 1000 zł netto/mc;

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Posiadanie/gotowość do założenia działalności gospodarczej;
 • Zaangażowanie;
 • Posiadanie wkładu finansowego na rozpoczęcie działalności;

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

CB Poland Sp. z o.o.

Korczoka 14, 41-806 Zabrze

787 928 459

franczyza@crazybubble.pl

crazybubble.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Jakub Woźniczka

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Crazy Bubble.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma CB Poland Sp. z o.o. (Korczoka 14, 41-806 Zabrze ). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Crazy Bubble oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie crazybubble.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.