Crazy Bubble

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Crazy Bubble o jedyna w Polsce marka serwująca oryginalne, niepowtarzalne, tajwańskie napoje Bubble Tea. Dzięki nieustannym działaniom, wprowadzeniu nowych smaków oraz typów napojów staliśmy się największą w Polsce siecią liczącą ponad 40 lokali. Nasze sklepy mieszczą się w centrach handlowych, parkach rozrywki oraz miejscach publicznych np. baseny. Poza tym obsługujemy imprez okolicznościowe oraz eventy na terenie całej Polski. 

Za sprawą najlepszej możliwej jakości składników sprowadzanych z kraju pochodzenia nasze napoje cieszą się dużą popularnością oraz aprobatą kupujących.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Ponad 100 lokali w Polsce, w Rumunii oraz na Litwie

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Korzyści dla franczyzobiorcy:

 • sprawdzony model biznesowy,
 • indywidualne podejście oraz pomoc opiekuna,
 • know-how działania marki i prowadzenia własnego punktu,
 • brak opłaty licencyjnej, stała opłata franczyzowa,
 • bezpłatne szkolenia dla franczyzobiorcy oraz pracowników,
 • działania marketingowe (sieciowe oraz indywidualne,
 • najwyższej jakości towar sprowadzany bezpośrednio z Tajwanu.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

W zależności od wybranej opcji:
 1. Rozwiń swój biznes - 999 zł netto,
 2. Minimalny wkład maksymalny zysk - 3999 zł netto,
 3. Franczyza - 65 tys. zł netto,
 4. Opłata franczyzowa - stała 500 zł netto/mc.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Dotyczące miejsca - odpływ i dopływ wody oraz prąd 3 fazowy,
 • Dotyczące franczyzobiorcy - posiadanie działalności gospodarczej.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

CB Poland Sp. z o.o.

ul. Gliwicka 26A, 44-178 Przyszowice

787 928 459

franczyza@crazybubble.pl

crazybubble.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Jakub Woźniczka

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Crazy Bubble.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma CB Poland Sp. z o.o. (ul. Gliwicka 26A, 44-178 Przyszowice). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Crazy Bubble oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie crazybubble.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.