Little Caesars Pizza

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Little Caesars - trzecia co do wielkości na świecie. Również jest to najszybciej rozwijająca się sieć pizzerii w Stanach Zjednoczonych. 

Pierwszy lokal z szyldem Little Caesars otwarto w USA w 1959 roku jako rodzinnie zarządzany biznes. Dziś sieć pizzerii Little Caesars ma lokale we wszystkich 50 stanach USA i w ponad 20 krajach na świecie. W Stanach Zjednoczonych przez 9 lat z rzędu była wyróżniana wśród sieciowych lokali szybkiej obsługi tytułem „Best value”

image

Little Caesars rozpoczyna ekspansję w Europie. Marka szuka franczyzobiorców (osób indywidualnych lub spółek), które chciałyby wprowadzić nowy brand na polski rynek. Firma jest też otwarta na możliwość współpracy z już działającymi na polskim rynku niewielkimi sieciami pizzerii lub innego rodzaju lokalami gastronomicznymi, które byłyby zainteresowane dołączeniem do Little Caesars. 

JEDNOSTKI WŁASNE

500+

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

4500+

INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • Szkolenia: szkolenie wstępne oraz szkolenia bieżące dla franczyzobiorcy i jego personelu.
  • Usługi architektoniczne, projektowanie lokalu.
  • Wsparcie marketingowe: planowanie wszystkich działań marketingowych, w tym związanych z otwarciem pizzerii, bieżące materiały marketingowe.
  • Ciągły rozwój linii produktowej dopasowanej do potrzeb klientów.
  • Skuteczne wsparcie w trakcie prowadzenia firmy: przy doborze najlepszych dostawców, optymalizacji kosztów, wdrożeniu innowacji.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • Doświadczenie w sektorze usługowym lub gastronomicznym.
  • Dobra znajomość lokalnego rynku.
  • Dostęp do atrakcyjnych lokalizacji (powierzchnia pizzerii Little Caesars wynosi około 90-130 m2, ale, jeżeli jest to konieczne, koncepcja może być dostosowana do mniejszych powierzchni (ok. 65 m2).
  • Doświadczenie we współpracy z sieciami zagranicznymi. 
  • Znajomość języka angielskiego.

image


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Little Caesar Enterprises, Inc.

2211 Woodward Ave., Detroit, MI 48201, USA

+48 570 375 447, +48 (22) 560 80 36

lsidelnyk@franchising.pl

franchise.littlecaesarsinternational.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Liliya Sidelnyk

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Little Caesars Pizza.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.