Little Caesars Pizza

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Od jednej pizzerii w roku 1959 do globalnej sieci, Little Caesars Pizza wytyczyła drogę do globalnego sukcesu. Wtedy to założyciele Mike i Marian Ilitch otworzyli swoją pierwszą restaurację w Michigan. W 1962 roku marka rozpoczęła franczyzę, a do 1969 roku stała się międzynarodowa. Dziś jest trzecią co do wielkości siecią pizzerii na świecie i nie ma wątpliwości, że Little Caesars® Pizza robi to dobrze. Little Caesars stało się powszechnie znaną marką i obecnie działa w 24 krajach na całym świecie, z agresywnymi planami ekspansji, aby przynieść kultową markę pizzy do wielu krajów w Europie i poza nią. Dzięki restauracjom na czterech kontynentach Little Caesars Pizza znana jest ze swojej wartości, wygody i wysokiej jakości pizzy, a od 12 lat z rzędu zdobywa tytuł “Best Value in America”.

Charakterystyczny dla marki model HOT-N-READY pozwala obsługiwać klientów w 30 sekund lub krócej dzięki niedrogiej, świeżo przygotowanej pizzy i dodatkom bez oczekiwania i bez konieczności wcześniejszego zamawiania.

Przez lata najważniejszym priorytetem Little Caesars niezmiennie pozostało stworzenie produktu o świetnym smaku o niewiarygodnej jakości. Pizza składa się ze świeżych, wysokiej jakości składników, w tym ciasta przygotowywanego codziennie w sklepach, sosu, który jest świeżo zapakowany i nigdy nie mrożony, oraz charakterystycznej mieszanki serów łączącej mozzarellę i ser Muenster. Proste menu zapewnia możliwość dostarczania produktów wysokiej jakości przy niskich kosztach, gotowych po przybyciu klienta.

JEDNOSTKI WŁASNE

Sieć Little Caesars Pizza prowadzi biznes w 24 krajach na całym świecie.

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Little Caesars dysponuje dedykowanym zespołem ds. Rozwoju franczyzy, który wspiera franczyzobiorców we wdrażaniu procesów i systemów służących osiągnięciu najlepszych wyników.

Franczyzobiorcy są wyposażeni w narzędzia potrzebne do podążania za sprawdzonym systemem marki, w tym ciągłe szkolenia, usługi architektoniczne pomagające w projektowaniu i budowie, ciągłe badania i rozwój nowych produktów oraz częste I  skuteczne promocje marketingowe.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Minimalny koszt to 2 mln USD netto z dodatkowymi minimalnymi wymogami dla aktywów płynnych / gotówkowych. Minimalne wartości mogą się różnić w zależności od liczby placówek.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • entuzjazm, pasję i udokumentowany sukces w branży restauracyjnej  lub detalicznej,
  • kompleksowe zrozumienie lokalnej kultury, rynku nieruchomości i handlu na planowanym terenie,
  • dedykowany, lokalny, pełnoetatowy personel pomocniczy  rozwoju marki Little Caesars Pizza na danym obszarze,
  • wystarczająca ilość płynnych aktywów i kapitału do wsparcia agresywnego harmonogramu rozwoju punktu przy jednoczesnym utrzymaniu silnego programu reklamowego,
  • doświadczenie w zarządzaniu restauracją / sprzedażą detaliczną jako właściciel i / lub operator.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Little Caesars Pizza

2211 Woodward Ave., Detroit, MI 48201, USA

+1-248.214.8482, +1-313.471.6259

michael.therrian@lcecorp.com

international.littlecaesars.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Michael Therrian

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Little Caesars Pizza.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Little Caesars Pizza (2211 Woodward Ave., Detroit, MI 48201, USA). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Little Caesars Pizza oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie international.littlecaesars.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.