Dolce Lato, Gelato...The Italian way

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Chcesz otworzyć własną lodziarnię? Otrzymasz pełne wsparcie przy otwarciu lodziarni, cukierni, kawiarni. W trakcie jej funkcjonowania gwarantujemy unikalny, naturalny smak lodów oraz innych włoskich smakołyków, semifredo, ciast i tortów.

JEDNOSTKI WŁASNE

1 - Dolcelato, Gelato...The Italian way; ul. Ursynowska 1, 02-605 Warszawa

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

2 jednostki franczyzowe, 8 partnerskich

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • Pozyskanie lokalu,
  • Projekt adaptacji,
  • Pomoc w wyborze i zakupie sprzętu gastronomicznego,
  • Szkolenie pracowników i wsparcie logistyczno-operacyjne.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Indywidualna wycena każdej inwestycji w zależności od lokalizacji, powierzchni lokalu i stanu technicznego.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • Zaangażowanie, pracowitość, optymizm i wiara we własny sukces,
  • Nie jest wymagane doświadczenie w gastronomii.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Frubella Processing Sp. z o.o.

ul. Krakowska 102, 26-800 Białobrzegi

48 613 22 13

info@frubella.com

facebook.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Alessandro Sappa

tel. 602 120 810

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Dolce Lato, Gelato...The Italian way.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Frubella Processing Sp. z o.o. (ul. Krakowska 102, 26-800 Białobrzegi). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Dolce Lato, Gelato...The Italian way oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie facebook.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.