Tairoll

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Lodziarnie Tairoll są wyspecjalizowane w tworzeniu oraz sprzedaży tajskich lodów. O ich niepowtarzalnym smaku decyduje dobór naturalnych i najlepszych składników, sprawdzona receptura i innowacyjna maszyna – dostępna wyłącznie w naszej sieci. W produkcji lodów jest użyte naturalne mleko, co świadczy o najwyższej jakości.

Tairoll, to doskonała okazja, aby rozpocząć własny biznes. Sieć lodziarni Tairoll, to franczyza, która przygotowała dla swoich partnerów bardzo korzystne warunki współpracy. Lodziarnie Tairoll oferują swoim Klientom bardzo rozbudowane menu, pełne smakowitych propozycji. W naszej ofercie znajdują się nie tylko tradycyjne tajskie lody, ale i wspaniałe gofry bubble, świeże soki owocowe oraz inne desery.

Stworzona przez nas oferta franczyzowa jest bardzo elastyczna. Dzięki temu dużo łatwiej jest znaleźć odpowiedni lokal, spełniający również Państwa oczekiwania i dopasowany do Państwa możliwości finansowych.

Sieć lodziarni Tai roll może być rozwijana jako:

  1. Wyspa w Galerii Handlowej

  2. Okienko podawcze

  3. Lokal stacjonarny

  4. Przyczepa gastronomiczna

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Bezpłatne szkolenia przygotowujące do prowadzenia własnego biznesu oraz pracy w gastronomii. Wsparcie profesjonalnej kadry menadżerskiej na każdym etapie współpracy.

Zapewniamy także kompleksowe zaopatrzenie pizzerii w produkty o wysokiej jakości i konkurencyjnych cenach z własnej, firmowej hurtowni.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Wyspa handlowa

Już nawet na 4m2 można otworzyć doskonale prosperujący punkt, który dzięki odpowiedniemu opracowaniu graficznemu i formie, zachęci wielu klientów do odwiedzenia.

Koszt inwestycji zaczyna się już od 18 650 zł.

Okienko podawcze

Już nawet na 8m2 można rozpocząć prowadzenie swojej własnej lodziarni serwującej poza lodami również gofry, rurki z kremem, napoje i wiele innych przepysznych deserów.

Koszt inwestycji już od 18 650 zł

Lokal stacjonarny

Nasza oferta przewiduje możliwość otworzenia kawiarni serwujących lody oraz pozostałe menu pod marką Tai roll Minimalna powierzchnia takich lokali to 40 m2. Taka wielkość lokalu pozwala na wprowadzenie całego menu oraz wstawienia do lokali stołów i krzeseł, które zapewnią gościom wygodę i możliwość porozmawiania.

Koszt inwestycji zaczyna się od 31 650 zł

Przyczepa gastronomiczna

 Oferujemy Państwu w pełni wyposażoną przyczepę gastronomiczną, która doskonale sprawdzi się jako mobilny punkt sprzedaży lodów. Może również służyć jako stacjonarny punkt dystrybucji lodów. Przyczepa, która do Państwa trafia, jest w pełni ologowana i przygotowana tak, aby od razu można z niej było serwować desery z naszego menu.

Koszt inwestycji od 29 tys. zł

w punktach o dużym ruchu pieszych lub w galeriach handlowych , bardzo dobrymi lokalizacjami są punktu w miejscowościach turystyczny.

Jak widać biznes ten wygląda bardzo dobrze istniej możliwość zwrotu inwestycji już po kilku dniach .


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

P.P.H.U. „Wojtex”

Złotniki 11, 99-205 Dalików

792 433 601

wojxxx1@wp.pl

tairoll.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Wojciech Goduński

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Tairoll.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.