Chicken Kebab

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Jesteśmy młodą i prężnie rozwijającą się firmą, która z myślą o coraz bardziej świadomych konsumentach tworzy sieć gastronomiczną typu FAST CASUAL, a specyfiką naszych lokali jest panująca ciepła i luźna atmosfera, w której każdy klient czuje się cool i jest ważny.

Odpowiednio dobrana kadra pracownicza, nieustanne szkolenia, aplikacje mobilne, dowozy, możliwość  zamówień online,

System numerowy, programy rabatowe to tylko niektóre z tych rzeczy, które cenią sobie nasi klienci.

Ciężka praca, odpowiednia strategia, dobry public relations i bardzo wysoka jakość  produktu zaowocowała i została doceniona w wyborze klienta w 2018 roku, gdzie zostaliśmy Mistrzami Smaku w plebiscycie „Najlepszy kebab w Lubuskim”, zaś w lutym 2019 roku zostaliśmy laureatami konkursu „Orły Gastronomii” otrzymując 8,8 /10 gwiazdek.

JEDNOSTKI WŁASNE

4

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Rozpoczęcie przygody z biznesem gastronomicznym często wiąże się z dużymi kosztami. Wyposażenie kuchni, aranżacja lokalu, zaprojektowanie logo, menu, ulotki, opakowań …to tylko niektóre spośród morza wydatków, na które narażony jest nowy przedsiębiorca.

Korzystając z naszej pomocy, koszty związane z otwarciem lokalu są MAKSYMALNIE ZMINIMALIZOWANE!

Dzięki temu, że stworzyliśmy silną i zaufaną markę, zdobyliśmy wiele wartościowych znajomości z branży gastronomicznej i nie tylko.

Zgromadzona przez nas baza kontaktów zostanie przekazana naszym franczyzobiorcom.

Przekażemy Tobie nie tylko wiedzę z zakresu prowadzenia sprzedaży najlepszego mięsa wołowo-cielęcego w wypiekanych przez nas bułkach i tortilli z autorskimi sosami i rozpływającym się w ustach mięsie z kurczaka, lecz także know-how prowadzenia biznesu.

Począwszy od założenia działalności, poprzez zdobycie dofinansowania, pozyskanie lokalizacji, projekty, szkolenia, organizację sprzętu wraz z serwisem, kompleksowe zaopatrzenie towarowe z dostawą, na rozwiązaniach księgowych kończąc.

Nieoczekiwanymi kosztami okazują się także: ulotki, wizytówki, vouchery, banery, reklamowe, jak także stworzenie strony WWW, aplikacji mobilnej, marketing, czy też system wyświetlający kolejkę  zamówień…Kwoty za te projekty są  naprawdę wysokie.

Na szczęście my to wszystko mamy i nie musisz się  o nic martwić.

Sanepid i podatki?

Wiemy co robić, żeby uniknąć  problemów oraz niechcianych wydatków na kary.

Dzięki systemowi HCCP, jesteśmy pewni, że w naszej kuchni nie ma żadnych uchybień, a przy okazji minimalizujemy straty.

Dzielimy się naszą wiedzą, szkolimy pracowników kuchni, dajemy rady właścicielowi.

Nasza kadra menedżerska jest gotowa do pomocy w każdym momencie.

Chcemy, aby nasza współpraca była miłym i skutecznym sposobem zarobku, a nie obowiązkiem.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

  • Przewidywana kwota inwestycji: 60-150 tys .zł (zależy od wielkości i stanu technicznego lokalu),
  • Opłata wstępna: 10 tys. zł,
  • Opłata miesięczna: preferencyjna zniżka na start przez pierwsze trzymiesiące: - 50 proc.,

Wymagana powierzchnia:

  • Lokal wolnostojący z miejscami siedzącymi dla klientów od 70-100 mkw.,
  • Lokal w galerii od 40 mkw.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Bazujemy na systematyczności i kierujemy się szczególnie jakością  produktów, jak i obsługi klienta, dlatego jedną z zasad współpracy jest utrzymanie wysokiego standardu.

Osoby, ktore chcą podjąć z nami współpracę powinny być ambitne i wytrwałe, dążyć do zamierzonego celu, zaś zdolności pozwalające na kierowanie podległym zespołem są zdecydowanie konieczne.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Dariusz Wierzbicki

Nowy Dworek 20A, 66-200 Świebodzin

781 176 190

biuro@chickenkebab.pl

chickenkebab.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Dariusz Wierzbicki

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Chicken Kebab.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.