Bó Burger

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Nasze miejsce Bó Burger

Koncepcja Bó Burger to połączenie symboliki ręcznego liternictwa, ulicznej spontaniczności i swobody z wysokiej klasy restauracją. Identyfikacja zakłada dwie warstwy-pierwszą związaną ze slow foodem, miejskim życiem,ulicą i kulturą oraz drugą-złotą nawiązującą do stylu nowojorskiego metra,grafitti i hip hopu.

Bó Burger jest miejscem w stylu tych które otwierasz z pasji dla siebie, przyjaciół i znajomych, w którym w komfortowych warunkach spróbujesz pysznego jedzenia najwyższej jakości. 

Produkt

Lokal Bó Burger na gastronomicznej mapie Kielc funkcjonuje od 2016 roku. Jest miejscem typu slow food w którym serwowane są pyszne burgery i frytki belgijskie.

Głównymi założeniami lokalu jest to by serwowane dania były zawsze świeże i smaczne. Bułka z lokalnej piekarni, mięsa przyrządzane na miejscu ,wysoka jakość produktów i autorskie sosy do burgerów i frytek to tajemnica naszego sukcesu.

JEDNOSTKI WŁASNE

1

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Co zyskuje franczyzobiorca?

 • wsparcie operacyjne na każdym etapie inwestycji przed i po otwarciu lokalu,
 • przekazujemy know-how w zakresie optymalnego prowadzenia i zarządzania lokalem,
 • przekazujemy franczyzobiorcy projekty graficzne i materiały marketingowe oraz prawo do korzystania z marki Bó Burger,
 • zapewniamy wsparcie przy znalezieniu odpowiednich dostawców,
 • przeprowadzamy szkolenia dla franczyzobiorców i pracowników w oparciu o standardy Bó Burger.

Szkolenia to alternatywny sposób współpracy z marką Bó Burger.

Dzięki nim będą Państwo mogli rozpocząć swój biznes pod własnym szyldem budując nową markę w gastronomii bądź rozszerzyć działalność już istniejącą o nowe pozycje w menu.

Oferta szkoleniowa obejmuje:

 • przeprowadzamy szkolenia dla pracowników i pracodawców w oparciu o standardy Bó Burger,
 • zapewniamy wsparcie przy znalezieniu odpowiednich dostawców.

Cena przeprowadzenia szkolenia: 8 tys. zł netto.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Kwota inwestycji potrzebna do otwarcia Bó Burger uzależniona jest od stanu technicznego i wielkości lokalu:

 • gotowy lokal po innej gastronomii-koszt inwestycji już od 50 tys. złotych,
 • nowy lokal przygotowany od podstaw-koszt inwestycji 150 tys. złotych ,
 • opłata wstępna 12 tys. zł netto,
 • po otwarciu lokalu stała opłata franczyzowa to 3% od miesięcznego obrotu (netto).

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

BO Sp. z o. o.

ul. Solna 4A/89, 25-006 Kielce

516 930 994

pawelszczepanik2010@tlen.pl

facebook.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Paweł Szczepanik ​

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Bó Burger.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma BO Sp. z o. o. (ul. Solna 4A/89, 25-006 Kielce). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Bó Burger oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie facebook.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.