Pierogarnie

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

System rozwoju sieci pierogarni „Ciasto i Farsz” to nowy model współpracy na linii partner- sieć dający możliwość skutecznego zarabiania w otoczeniu pożądanego przez Polaków produktu.Świetny produkt, nowoczesny system sprzedaży i prowadzenia biznesu oraz wyrafinowany marketingto nasze główne przewagi zapewniające sukces dla naszych Partnerów. Połączenie tych cech ze zrozumiałym konceptem - pierogarni - tworzy wyjątkowe miejsce w którym chce się pracować.Dołącz do nas!

JEDNOSTKI WŁASNE

2 (ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 1a/5, 71-004, Szczecin / ul. Felczaka 8, 71-417 Szczecin)

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Sieć udziela wsparcia partnerowi na każdym etapiewspółpracy: od przygotowań i działań koncepcyjnych związanych z otwarciem punktu, po codzienne wsparcie w działalności operacyjnej

NASZE PRZEWAGI  NA TLE STANDARDOWYCH SYSTEMÓW FRANCZYZOWYCH

·      brak opłaty wstępnej

·      stałe wynagrodzenie + udział w zysku

·      brak opłaty franczyzowej

·      brak marży na towarach kupowanych od franczyzodawcy

·      niski próg rentowności 

·      czynny udział w procesie optymalizacji kosztów


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Kwota inwestycji jest zróżnicowana i zaczyna się od 50 000zł.

Brak opłat licencyjnych.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

·      zaangażowanie i chęć do pracy

·      posiadanie kapitału lub gotowość do podjęcia finansowania z wykorzystaniem innych instrumentów finansowych (pożyczka, leasing)

·      pogoda ducha

·      zdolności interpersonalne

·      umiejętność pracy z ludźmi


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

IDEA 2.0 sp. z o.o.

UL. Spacerowa 26, 55-080 Mokronos Górny

888 600 011

gsirant@ciastoifarsz.pl

ciastoifarsz.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Grzegorz Sirant

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Pierogarnie.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.