SiGelato

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

SiGelato to wyjątkowa marka, która oferuje klientom coś zupełnie nowego. Oryginalne sycylijskie lody, produkowane na bazie produktów pochodzących ze słonecznej Sycylii - stolicy lodów. Lody SiGelato powstają pod okiem naszego mentora - Mistrza Salvatore, który od kilkudziesięciu lat związany jest z branżą lodową. 

Posiadamy własną linię produkcyjną i samodzielnie wyrabiamy lody według receptur opracowanych we współpracy z naszym mistrzem. Zgłębianie sztuki tworzenia lodów rzemieślniczych i praca nad ich smakami trwała ponad rok. Do tej pory opracowaliśmy już kilkadziesiąt smaków, które oparte są na polskim mleku i naturalnych składnikach najwyższej jakości. Przykładem są lody śmietankowe czy cytrynowe z cytryn ze świeżych zbiorów lub pistacja z Bronte, której nazwa pochodzi od sycylijskiego miasteczka Bronte leżącego u podnóża wulkanu Etna, słynącego z uprawy pistacji. 

Specjalizujemy się w przyczepach gastronomicznych, które świetnie sprawdzają się w miejscach z dużym natężeniem ruchu pieszych, w parkach, na osiedlach, w miejskich ogrodach zoologicznych jak również pod centrami handlowymi. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w produkcji przyczep gastronomicznych. Wyprodukowaliśmy ich już kilkaset, dzięki czemu dopracowane są w najmniejszym szczególe. 

Franczyza

Franczyza SiGelato została tak zaprojektowana, aby każdy franczyzobiorca poprzez szereg szkoleń zarówno praktycznych jak i teoretycznych nabył pełną wiedzę jak poprowadzić biznes lodowy. Franczyza SiGelato to „Franczyza pod klucz”, co oznacza że franczyzobiorca zdobywa nie tylko wiedzę w zakresie prowadzenia sprzedaży lodów ale całe know-how prowadzenia biznesu. 

JEDNOSTKI WŁASNE

4

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

31

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Naszym franczyzobiorcom zapewniamy:

 • nowoczesną, w pełni wyposażoną przyczepę, gotową do pracy,
 • biznes wpisujący się w aktualne trendy i modę na autentyczne, naturalne lody w Polsce,
 • lokalizacje w całej Polsce (parki, osiedla, miejskie ogrody zoologiczne, centra handlowe) - to niezwykle istotny czynnik w prowadzeniu biznesu,
 • wsparcie w założeniu i prowadzeniu biznesu na każdym etapie w postaci dedykowanego Opiekuna Klienta,
 • know-how prowadzenia biznesu,
 • prawa do używania znaku SiGelato,
 • wsparcie marketingowe (social media, programy lojalnościowe, konkursy),
 • pakiet szkoleń teoretycznych i praktycznych - nie musisz znać się na tym biznesie, my nauczymy Cię wszystkiego,
 • kompleksowe zaopatrzenie,
 • serwis,
 • stałą pomoc operacyjną.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • brak opłaty licencyjnej,
 • brak opłaty marketingowej,
 • opłata franczyzowa od 500 zł (tylko w sezonie),
 • około 40 tys. złotych wkładu własnego na start.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Od franczyzobiorców oczekujemy:

 • przedsiębiorczości i zaangażowania w prowadzeniu biznesu,
 • posiadania wymaganego kapitału początkowego,
 • ukończenia szkoleń,
 • przestrzegania wewnętrznych procedur firmy.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Sweet Gallery Sp. z o.o Sp. k

ul. Jutrzenki 99/101 moduł B1, 02-231 Warszawa

+48 537 631 631

franczyza@sigelato.pl

sigelato.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Marcin Olesiak

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do SiGelato.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Sweet Gallery Sp. z o.o Sp. k (ul. Jutrzenki 99/101 moduł B1, 02-231 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego SiGelato oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie sigelato.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.