Pizza Point Good Eatin’ American Style

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Pizza Point Good Eatin' American Style. Pizzeria inspirowana kuchnią amerykańską. 

Pomysł narodził się Stanie Texas. Miejsce przyjazne dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych, gdzie w miłej atmosferze serwujemy Dobre Jedzenie w Amerykańskim Stylu. 

Naszym Gościom oferujemy autorskie pizze na tradycyjnym cieście NY New York, cienkim teksańskim oraz NY american Pan, pyszne dodatki i Domowe Lemoniady

Każda Restauracja Pizza Point jest zawsze własnością Franchisobiorcy, który ją prowadzi. Sukces gwarantuje dobra lokalizacja i umiejętne zarządzanie. Jeśli podpiszesz z nami umowę na zakup licencji, możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie przy:

 1. wyborze dogodnej lokalizacji,
 2. negocjacjach z najemcą lokalu,
 3. projektowaniu Restauracji,
 4. doborze wyposażenia od naszych zaufanych producentów i dostawców
 5. szkoleniu pracowników w trakcie otwarcia Twojej Restauracji.

Podczas funkcjonowania już otwartej Restauracji zapewniamy Ci pomoc w jej prowadzeniu. 

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

ul. Goworowska 3, 07 – 410 Ostrołęka

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Jako Franchisobiorca jesteś odpowiedzialny za całą swoją firmę jako, że to będzie Twoja Restauracja. My wesprzemy Twój biznes zapewniając kompletny system i dostarczymy:

 1. system produktów, abyś był pewny, że używasz produktów tej samej jakości,
 2. podręcznik operacyjny,
 3. miesięczne oceny restauracji,
 4. system do sporządzania raportów tygodniowych, który pozwoli Ci sprawdzać zużycie i wykryć straty jeżeli takie wystąpią,
 5. system raportów finansowych, który pozwoli Ci kontrolować zyski,
 6. ocenę obsługi Gościa poprzez badania Tajemniczego Gościa,
 7. dodatkową indywidualną pomoc.

Wszystko to pomoże Ci maksymalizować wydajność oraz obroty, a przede wszystkim zyski. 

Ze wszystkich tych powodów, jak również z wielu innych, powinieneś przystąpić do sieci pizzerii Pizza Point


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Przewidywana suma inwestycji

Kwota inwestycji od 150 tys. zł. netto zależy od formatu wybranej restauracji, wielkości lokalu oraz stopnia dostosowania lokalu do gastronomii (wentylacja, ciągi gastronomiczne, itp.). Jest to kwota łącznie z wyposażeniem technicznym.

Niska opłata licencyjna  - w zamian za prawo do używania znaku firmowego, szkolenia Managera i Pracowników, wsparcie przed i po otwarciu Restauracji

 • Opłata licencyjna (jednorazowa) – 14 900 zł netto
 • Opłata franczyzowa, stała (miesięczna) – 1990 zł netto;
 • Opłata franczyzowa (miesięczna) – od 2% obrotu brutto/miesiąc

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Podstawowe wymagania sieci

 • Lokalizacja Restauracji jest kluczem do sukcesu, powierzchnia minimalna to 100 m2 – oczywiście w zależności od wielkości miasta, atrakcyjności położenia.
 • Miasto około 20 tys. mieszkańców
 • Do współpracy z nami poszukujemy osoby samodzielnej i przedsiębiorczej, która będzie osobiście zaangażowana w prowadzenie restauracji. 

Nie wymagamy doświadczenia w gastronomii, nasz system szkoleń zapewni wysoką jakość działania każdej restauracji w sieci Pizza Point 

 • Poszukujemy również Franchisobiorców – Master 

Jeśli  Państwo są zainteresowani nawiązaniem współpracy z nami, prosimy o kontakt. 

Jest to pierwszy, bardzo ważny krok w nawiązaniu współpracy!

Zespół Pizza Point


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

DOORGastro Poland

Aleja Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa

577 724 977

biuro@doradztwogastronomiczne.pl

pizza-point.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Dział Operacyjny

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Pizza Point Good Eatin’ American Style.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma DOORGastro Poland (Aleja Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Pizza Point Good Eatin’ American Style oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie pizza-point.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.