Falla Wrap

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Koncept restauracji Falla powstał w 2016 roku. Dziś ma 11 lokali w największych polskich miastach. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych gości na zdrowe i smaczne Wrapy wegańskie na wynos, twórcy kultowej sieci FALLA przedstawiają nową markę FALLA Wrap. Marka FALLA Wrap skierowana jest także dla mniejszych miejscowości. 

Nasze produkty cechuje wysoka jakość, a pełnowartościowe dania serwowane w atrakcyjnej cenie, są doskonałą odmianą również dla osób na codzień spożywających mięso. Dzięki temu naszymi gośćmi są studenci i uczniowie, pracownicy firm, rodzice z dziećmi, a także osoby starsze.

Organizacja systemu bistro vege Falla Wrap podlega następującej pięciostopniowej procedurze:

 • Przedstawienie potencjalnemu Restauratorowi oferty współpracy,
 • Akceptacja potencjalnej lokalizacji pod Falla Wrap
 • Zawarcie umowy franczyzowej,
 • Budowa i odbiór przez inwestora własnego Falla Wrap,
 • Inauguracja - otwarcie Falla Wrap.


Na podstawie naszego doświadczenia, możemy stwierdzić, że powyższy proces zwykle zamyka się w okresie 3-4 miesięcy.

JEDNOSTKI WŁASNE

1

 •  Falla Wrap (Plac Wiosny Ludów 1, 61-831 Poznań)

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

1

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • książka franczyzowa, składająca się z podręcznika operacyjnego oraz standardów operacyjnych marki Falla Wrap jest naszym pakietem know-how: od aranżacji wnętrza lokalu, poprzez proces rekrutacji pracowników, aż po podanie unikalnych przepisów na kultowe FALLA Wrapy,
 • zapewniamy profesjonalne szkolenie personelu,
 • promocja, reklama i marketing (prowadzenie mediów społecznościowych),
 • udział w zintegrowanym systemie informatycznym,
 • jesteśmy marką znaną, o stabilnie ugruntowanej pozycji na rynku gastronomicznym, cieszącą się dużą popularnością w mediach,

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

W zależności lokal 40m2 czy lokal w food courcie lub mobilny typu pawilon gastronomiczny etc. Sugerujemy lokale 40-50 m2

Kwota inwestycji mieści się w przedziale od 80 tys. złotych do 120 tys. złotych
W tej kwocie zawiera się m.in. remont, adaptacja, wyposażenie lokalu, ewentualna kaucja za lokal.
Samo wyposażenie kuchni to wydatek rzędu 60-80 tys. zł

Opłata licencyjna wynosi jednorazowo 15 tys. zł, natomiast opłata franczyzowa to każdorazowo 6 proc. od obrotu miesięcznego franczyzobiorcy.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

FALLA Wrap to docelowo lokalizacje w miastach powyżej 40 tysięcy mieszkańców. FALLA Wrap może to być lokal w centrum, ale także na osiedlu czy lokal w food courcie lub mobilny pawilon gastronomiczny etc. 
Na lokal w formacie FALLA Wrap wystarczy miejsce o powierzchni 40 – 50 m2. Lokal na parterze budynku ze stolarką otworową okienną.

Szukamy także lokalizacji sezonowych nad morzem oraz w górach.

Franczyzobiorca zobowiązany jest uzyskać wszelkie zezwolenia, licencje i inne dokumenty niezbędne do należytego wywiązania się z ciążących na nim obowiązków wynikających z umowy o współpracy przez cały okres jej obowiązywania. Decydując się na prowadzenie konceptu Falla WRAP, Restaurator musi zarejestrować firmę, zdobyć szereg zezwoleń oraz spełnić określone procedury w celu uruchomienia lokalu.

Od franczyzobiorcy nie wymagamy doświadczenia w gastronomii.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Falla

Wawrzyniaka 19, 60-506 Poznań

694 615 717

franczyzy@fallawege.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Falla Wrap.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Falla (Wawrzyniaka 19, 60-506 Poznań). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Falla Wrap oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie na stronie internetowej firmy.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.