Dolci Sapori - Mniami

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Mniami - biznes całoroczny ze słodkimi i słonymi wypiekami!

MNIAMI to całoroczna, mobilna franczyza pod klucz, w której franczyzobiorca krok po kroku przeprowadzany jest przez proces adaptacji do nowego biznesu.

W biznesie liczy się płynność finansowa – właśnie dlatego stawiamy na pewne produkty, które zapewnią franczyzobiorcy zysk przez cały rok. Tradycyjne rzemieślnicze pączki, wypiekane w przyczepach zgodnie z naszą autorską recepturą, domowe naleśniki oraz lody-świderki zapewniają stabilny przychód przez 365 dni w roku. Od sezonu jesień-zima 2023 w menu pojawią się również słone przekąski, które mają za zadanie podkręcić obroty franczyzobiorców.

Franczyzobiorca otrzymuje w pełni wyposażoną przyczepę gastronomiczną, której mobilny format zapewnia dotarcie do najczęściej uczęszczanych miejsc – w okolicach galerii handlowych, punktów usługowych czy miejsc, które cieszą się największą popularnością w poszczególnych punktach miast. Wybrane przez nas lokalizacje gwarantują dopływ klienteli przez siedem dni w tygodniu, co jest gwarancją finansowego sukcesu franczyzy.

Mobilny format biznesu to przede wszystkim wygoda i oszczędność dla franczyzobiorcy – nie wymaga wynajmu drogiego lokalu usługowego, ani dodatkowej przestrzeni magazynowej.

Mocne strony biznesu MNIAMI:

● niewielki wkład własny (od 25 tys. zł)

● jedyny w polsce koncept franczyzowy z pączkami, naleśnikami i lodami - a od sezonu jesień/zima ‘23 również ze słonymi przekąskami

● lody w okresie 6 miesięcy
● biznes 12 miesięczny - całoroczny zysk
● świadomie wybrana lokalizacja
● brak opłaty licencyjnej
● franczyza pod klucz
● kompleksowa obsługa i bieżące wsparcie
● dedykowany opiekun
● stałe wsparcie marketingowe
● odbierz 2000 zł do ręki za polecenie MNIAMI FRANCZYZA

Ponadto, oferujemy kompleksową obsługę do ostatniego dnia umowy. Wiemy, że we franczyzie przede wszystkim liczy się zaufanie. To właśnie je stawiamy na pierwszym miejscu. To sprawia, że nasza franczyza to biznes w zasięgu każdego!

Podstawą funkcjonowania franczyzy Mniami jest pomoc franczyzobiorcy na każdym kroku. Zawiera się ona również w indywidualnej ocenie możliwości finansowych przyszłego przedsiębiorcy i optymalizacji w doborze finansowania.

Główną ideą, która przyświeca Mniami jest inkluzywność biznesu. Robimy wszystko, by rozwój zawodowy w branży gastronomicznej był dostępny dla kandydatów i nie wymagał wcześniejszego doświadczenia.

Dlatego właśnie jedyny wkład, który wymagany jest na początku współpracy, wynosi 25 tysięcy.

JEDNOSTKI WŁASNE

5

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

49

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

●  Gotowa lokalizacja

●  Całoroczne wsparcie franczyzobiorcy

●  Wsparcie marketingowe

●  Prawa do używania znaku MNIAMI

●  W pełni wyposażona przyczepa gastronomiczna (urządzenia, outfit dla pracowników oraz

wszystkie niezbędne akcesoria)

●  Zaopatrzenie w produkty przyrządzane według naszej autorskiej receptury

●  Gotowe manuale niezbędne do prowadzenia biznesu

●  Szkolenie

●  HACCP/GHP

  • ●  Outsourcing pracowników (wedle życzenia)

  • ●  Pomoc w pozyskaniu finansowania


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

●  brak opłaty licencyjnej

●  brak opłaty marketingowej

●  opłata franczyzowa od 500 zł

●  minimalna kwota inwestycji już od 25 tys. zł netto

 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Oczekujemy:

●  Ukończenia szkolenia

●  Wkładu własnego niezbędnego do przystąpienia do sieci(kapitał początkowy od 25 tys. zł

netto)

●  Przedsiębiorczości

●  Chęci i zaangażowania


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Dolci Sapori Sp. z o.o.

ul. Świerkowa 53, 05-850 Wieruchów

+48 530 377 527

m.tkacz@dolcisapori.pl

dolcisapori.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Maciej Tkacz  

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Dolci Sapori - Mniami.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Dolci Sapori Sp. z o.o. (ul. Świerkowa 53, 05-850 Wieruchów). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Dolci Sapori - Mniami oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie dolcisapori.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.