All Cafe Smaki Miast

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Z pasji do podróży i kawy powstała sprawdzona koncepcja ALL CAFE Smaki Miast, czyli pierwsza w Polsce sieć kawiarnio-herbaciarni, gdzie można się przenieść poprzez smaki miast do ulubionych miejsc lub niedostępnych czasowo w czasie pandemii zakątków świata. W nawiązaniu do pochodzenia lub cech charakterystycznych danego miejsca tworzymy poza kawą czy herbatą wyrafinowane kompozycje słodkich i wytrawnych dodatków jak gofry meksykańskie, greckie czy sycylijskie domowe ciasta pomarańczowe. Nasza kawa pochodząca z współpracujących z nami wyselekcjonowanych palarni przeniesie Was smakiem kokosowym do Nowej Zelandii czy smakiem wiśni w rumie do Salvadoru.  

JEDNOSTKI WŁASNE

1 -  ul.Powstańców Śląskich 15, Rybnik

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

6

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Wspieramy naszych Partnerów we wszystkich aspektach proponowanej formy prowadzenia biznesu.

W ramach współpracy oferujemy:

  • Wsparcie i doradztwo w zakresie uzyskania pozwoleń sanepidu oraz adaptacji lokalu na potrzeby kawiarni All Cafe Smaki Miast (m.in.: projekt wnętrza, HACCP).
  • Wsparcie w fazie organizacji otwarcia kawiarni All Cafe Smaki Miast (rekrutacja, promocja, wizerunek, oznakowanie itd.).
  • Wsparcie marketingowe i organizacyjne podczas otwarcia.
  • Szkolenia technik sprzedaży oraz z optymalizacji kosztów.
  • Podręcznik szerokiego menu do adaptacji lokalnej oraz receptury produktów.
  • Narzędzia oraz procedury umożliwiające efektywne prowadzenie punktu wraz z dostępem do platformy zamówień kaw i herbat z całego świata.
  • Wizytówki, karty stałego klienta, stworzenie indywidualnego wizerunku własnej kawiarni.
  • W ramach zakupu systemu franczyzowegp dodatkowo zapewnimy profesjonalną gofrownicę bubble do gofrów bąbelkowych oraz kanapek.
  • Wsparcie dotyczące zakupu optymalnej kawiarki do przygotowywania wszystkich naszych kaw. 
  • Wsparcie dotyczące uzyskania umów i wyposażenia gastronomicznego dla sprzedaży lodów oraz innych elementów uzupełniających sprzedaż All Cafe.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

18 tys. zł inwestycja w wyposażenie od stanu zerowego, kwota zależna od potrzeb adaptacyjnych i franczyzobiorcy. Jednorazowa opłata licencyjna 11 900 zł netto zawierająca pakiet franczyzowy wraz z zapewnieniem częściowego wyposażenia. Opłata marketingowa stała miesięczna wynosi 280 zł netto. Brak jakichkolwiek opłat prowizyjnych od sprzedaży.  


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Nie mamy wymogów formalnych. Wspieramy naszych partnerów we wszystkich aspektach biznesu kawiarnio-herbaciarni.

W pierwszej kolejności chcielibyśmy współpracować z osobami, które pasjonują się swoimi wieczornymi wypiekami, które pragną się dzielić swoją pasją z innymi, którzy kochają kawę i podróże. Zapraszamy do współpracy partnerów, którzy nie boją się nowych wyzwań w tym nie łatwym biznesie i chcą wziąć udział w tworzeniu marki All Café Smaki Miast.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Dobryprojekt Jarosław Jarzynka

ul. Powstańców Śląskich 15, 44-200 Rybnik

601515911, 32 733 10 03

kontakt@expertwakacje.pl

expertwakacje.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Jarosław Jarzynka

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do All Cafe Smaki Miast.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Dobryprojekt Jarosław Jarzynka (ul. Powstańców Śląskich 15, 44-200 Rybnik ). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego All Cafe Smaki Miast oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie expertwakacje.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.