Sushi Wok

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Sushi Wok to firma odnosząca sukcesy i aktywnie rozwijająca się biznes. Odkąd zaczęliśmy 10 lat temu, otworzyliśmy ponad 750 punktów. Co roku otwieranych jest około 10 nowych lokali w ciągu miesiąca. Poszerza się nasz zasięg geograficzny.

Sushi Wok to połączenie doskonałego smaku, wysoka jakość i przystępne ceny. Oferujemy bardzo dużo dań, w tym ponad 20 odmian sushi, 100 rolek sushi i wok makarony, które również zmieniają się sezonowo. Nasze menu  jest idealny dla najbardziej wybrednych smakoszy.  

Restauracja ma wygodny format na wynos, który sprawia, że ​​nasi goście oszczędzają czas i mają jedzenie w dowolnym miejscu. Sushi Wok cieszy się dużą popularnością w każdym miejscu jest to: małe miasto lub megamiasto, osiedle lub dzielnica biznesowa. Nasz łatwy format będzie popularny wśród różnych grup klientów o różnych dochodach. 80% klientów staje się prawdziwymi miłośnikami naszej marki zaraz po pierwszej wizycie lub zamówieniu.

JEDNOSTKI WŁASNE

225

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

527

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Szkolenie:

  • Zespół ekspertów Sushi Wok zaprezentuje i wyjaśni wszystkie procesy, począwszy od wyboru lokalizacji, aż po pracę z 1C, podczas bezpośrednich szkoleń w siedzibie firmy lub w sklepach operacyjnych.
  • Pomoc w wyborze obiektów Nasi eksperci ocenią obiekty w Twoim mieście według takich kryteriów, jak natężenie ruchu, powierzchnia, wygoda wejścia i doradzą, jak zawrzeć umowę najmu.

Oprogramowanie

  • Oprogramowanie zostało specjalnie zaprojektowane dla Sushi Wok i obejmuje wszystkie niuanse biznesu na wynos.
  • Otrzymasz bezpłatny dostęp do naszego oprogramowania, szkoleń i stałego wsparcia technicznego.

Skuteczna promocja

Wszystkie materiały reklamowe są dostarczane przez nasz scentralizowany Dział Marketingu. Nasze technologie marketingowe umożliwiają pozyskiwanie większej liczby klientów i utrzymanie ich lojalności.

Wsparcie i audyt Audyt i stałe wsparcie eksperckie we wszystkich obszarach działalności sklepu.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

25 - 35 tys. euro


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

LTD "Kievtorg"

Lipkovsky street 1, Kyiv, Ukraine

+380678292728

rumsha.yulia@gmail.com

sushi-wok.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Yulia Rumsha

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Sushi Wok.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma LTD "Kievtorg" (Lipkovsky street 1, Kyiv, Ukraine). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Sushi Wok oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie sushi-wok.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.