Prosiak Polski Kebab & Fast Food

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Franczyza Prosiak Polski Kebab to jedyny taki, oryginalny koncept na rynku. Połączenie dwóch sprawdzonych i lubianych pomysłów kulinarnych, tj.kebaba i karkówki wieprzowej, dało oryginalny produkt końcowy, który zdobywa rzesze fanów, co daje gwarancję w rozwijaniu tego typu działalności. 100% mięsa (karkówka wieprzowa i kurczak), własne receptury, jakość oraz dopracowane wszelkie procedury, to argumenty sprawiające, że koncept jest konkurencyjny na mocno nasyconym rynku punktami gastronomicznymi typu kebab.

JEDNOSTKI WŁASNE

3 jednostki

  • Pruszków galeria handlowa Nowa Stacja,  
  • Pruszków ul. Działkowa 6a,  
  • Warszawa ul. Wojciechowskiego 11
ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Pełne wsparcie dla franczyzobiorcy: od wyszukania lokalizacji, po otwarcie gotowego punktu (pomoc w urzędach, pozwolenia, urządzenie lokalu lub przyczepki gastronomicznej), szkolenie, pełne wsparcie w pierwszym tygodniu funkcjonowania lokalu itd.).


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Opłata licencyjna 10 tys. zł

Koszt uruchomienia lokalu/przyczepki gastronomicznej jest uzależniony od wielu czynników, tj. wielkość lokalu, jego stan oraz poziom przystosowania do działalności gastronomicznej (instalacja wentylacyjna, wodna, itp). Lokal od~ 20 tys. zł. Przyczepka gastronomiczna~50 tys. zł. lub zakup w leasingu-raty.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Prosiak Polski Kebab to koncept przeznaczony dla każdego chętnego i zdeterminowanego do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Doświadczenie nie jest wymagane, za to jest wymagana umiejętność postępowania według określonych wytycznych i procedur, które gwarantują sukces w prowadzeniu własnego punktu gastronomicznego typu kebab – Prosiak Polski Kebab.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Marcin Ragus Prosiak Polski Kebab

ul. Działkowa 6a, 05-804 Pruszków

515 004 359

franczyza@prosiak-polskikebab.pl

prosiak-polskikebab.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Marcin Ragus

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Prosiak Polski Kebab & Fast Food.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Marcin Ragus Prosiak Polski Kebab (ul. Działkowa 6a, 05-804 Pruszków). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Prosiak Polski Kebab & Fast Food oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie prosiak-polskikebab.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.