Halong

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Jesteśmy jedną z pierwszych restauracji azjatyckich na polskim rynku, która działa w branży gastronomicznej nieprzerwanie  już od ponad 20 lat. Zaczynając od jednej restauracji, na dzień dzisiejszy możemy pochwalić się już ponad 20 restauracjami na terenie całej Polski. Powyższe czyni nas największą siecią restauracji z kuchnią orientalną w Polsce. Po wielu latach doświadczenia nadszedł czas, w którym chcemy podzielić się naszym sukcesem z naszymi partnerami. Jeśli jesteś zdeterminowany, aby osiągnąć sukces w branży gastronomicznej to ta oferta jest dla Ciebie. Budujemy silną markę w połączeniu z niesłabnącą modą na kuchnię azjatycką, gwarantujemy sukces naszym partnerom.

JEDNOSTKI WŁASNE

22

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • zapewniamy wszechstronne wsparcie na każdym etapie współpracy swoim franczyzobiorcom,
  • zapewniamy wietnamskiego kucharza, który gwarantuje oryginalność kuchni,
  • koordynacja projektu, aranżacji wnętrza lokalu oraz rozwiązania minimalizujące koszty,
  • projekt technologiczny lokalu,
  • pełny pakiet szkoleń dla franczyzobiorcy i załogi,
  • pomoc w poszukiwaniu i wyborze odpowiedniej lokalizacji lokalu,
  • pomoc w negocjowaniu warunków najmu,

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

  • w zależności od powierzchni lokalu 100-300 tys. zł; 
  • opłata wstępna 20 tys. zł;
  • po otwarciu lokalu stała opłata franczyzowa to 6% od miesięcznego obrotu netto;

 

 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Halong Rest

ul. Staszica 8B, 41-200 Sosnowiec

790 282 628

halongrest@yahoo.com

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Halong.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Halong Rest (ul. Staszica 8B, 41-200 Sosnowiec ). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Halong oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie na stronie internetowej firmy.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.