Boston Wings

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Boston Wings & Pizza – to nowa oferta franczyzowa na polskim rynku. Jej unikalność polega na tym, że składa się ona z kilku różnorodnych konceptów. Są to: Boston Pizza, Boston Wings, Boston Wings & Pizza, Boston Hot Dog (riksza / wyspa).

Boston Wings & Pizza to raj dla miłośników amerykańskiej kuchni. Pierwszy lokal powstał w 2019 roku w Białymstoku. W menu znajdują się panierowane skrzydełka o przeróżny smakach, wyborna pizza i fantastyczne nachos – wszystko pyszne, gorące i pachnące świeżymi ziołami.  To jedna z najlepszych i najbliższych oryginałowi kuchni amerykańskich w naszym kraju. Obłędnie chrupiący fried chicken oraz pizza pełna sera – to dania, obok których nie przechodzi się obojętnie.

JEDNOSTKI WŁASNE

2

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

3 + 1 w realizacji

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  1. Działanie pod znakiem towarowym Boston Wings & Pizza.
  2. Pomoc w wyborze lokalu.
  3. Wsparcie przy zakupie wyposażenia, zaplecza kuchennego.
  4. Projekt dostosowany indywidualnie do lokalu oraz wsparcie w wykonaniu aranżacji lokalu oparte o ustalone przez nas standardy.
  5. Wytyczne dotyczące procedur otwarcia lokalu.
  6. Nadzór wykonawczy przy pracach remontowych i wykończeniowych.
  7. Przekazanie gotowego wzoru dokumentacji niezbędnej do odbioru lokalu.
  8. Szkolenie wstępne i zestaw gotowych przepisów.
  9. Stałe akcje marketingowe (sieciowe).
  10. Wsparcie helpdesk 24/7.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Sport's Bar: Boston Wings & Pizza w lokalu stacjonarnym

Koszt adaptacji lokalu na restaurację szacuje się na około 200 – 250 tys. złotych. Na tę kwotę składają się: remont, instalacje, sprzęt, wystrój/ aranżacja.

Aby stać się franczyzobiorcą Boston Wings & Pizza, należy uiścić jednorazową opłatę franczyzową w wysokości 20 tys. zł. Opłata miesięczna to 1000 zł.

UWAGA!  Franczyzobiorca, który zawrze umowę z siecią w 2022 roku jest zwolniony z opłaty jednorazowej, natomiast opłata miesięczna w 2022 roku wynosi 500 zł.

Food Court w galerii: Boston Pizza, Boston Wings, Boston Hot Dog, Boston Wings & Pizza

Koszt przystosowania lokalu do prowadzenia działalności gastronomicznej to 150 – 200 tys. zł.  

Inne opłaty to: jednorazowa opłata franczyzowa 10 tys. zł oraz opłata miesięczna 700 zł.

UWAGA!  Franczyzobiorca, który zawrze umowę z siecią w 2022 roku jest zwolniony z opłaty jednorazowej, natomiast opłata miesięczna w 2022 roku wynosi 400 zł.

Boston Pizza lub Boston Hot Dog lub Boston Wings w kontenerze

Koszt zakupu kontenera dostosowanego pod gastronomię wraz z pełnym zapleczem kuchennym to kwota rzędu 50 tys. zł. Inne opłaty to: jednorazowa opłata franczyzowa 5 tys. zł oraz opłata miesięczna 500 zł.

UWAGA!  Franczyzobiorca, który zawrze umowę z siecią w 2022 roku jest zwolniony z opłaty jednorazowej, natomiast opłata miesięczna w 2022 roku wynosi 250 zł.

Mobilny biznes – Riksza Boston Hot Dog

Jednorazowa opłata franczyzowa: 2000 zł.

 UWAGA! Franczyzobiorca, który zawrze umowę z siecią w 2022 roku jest zwolniony z opłaty jednorazowej.

Zakup rikszy na własność to koszt rzędu 18 596 zł. Umowa franczyzowa w tym przypadku zawierana jest na 3 lata.

Opłata franczyzowa miesięczną to 250 zł.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Sport's Bar: Boston Wings & Pizza w lokalu stacjonarnym

Boston Wings & Pizza w lokalu stacjonarnym to oferta skierowana do franczyzobiorców, którzy chcą otworzyć restaurację w miastach liczących powyżej 100 tysięcy mieszkańców. Warunkiem jest lokal z przeznaczeniem pod gastronomię o powierzchni 120 mkw., z zapleczem. Lokale stacjonarne mogą powstawać również w mniejszych miastach, w tych powierzchnia lokalu może wynosić 50-70 mkw.

Lokalizacja ma ogromne znaczenie. Właściciele sieci sugerują, by było to centrum miasta, okolica akademików, uczelni, dworca. W lokalu musi być możliwość uzyskania koncesji na alkohol.
 

Food Court w galerii: Boston Pizza, Boston Wings, Boston Hot Dog, Boston Wings & Pizza

Food Court Boston Wings & Pizza to idealna propozycja dla franczyzobiorców z miast liczących powyżej 50 tysięcy mieszkańców. Powierzchnia lokalu powinna wynosić minimum 50-70 mkw.

Boston Pizza lub Boston Hot Dog lub Boston Wings w kontenerze

Boston Wings & Pizza proponuje nowy koncept – biznes gastronomiczny w kontenerze. To oferta skierowana do franczyzobiorców z miast, w których liczba mieszkańców przekracza 50 tysięcy. Idealna lokalizacja kontenera to: strefa street food, parkingi przy galeriach, szkołach, dworcach, a w sezonie letnim miejskie plaże, kąpieliska, parki.

Mobilny biznes – Riksza Boston Hot Dog

Boston Wings & Pizza proponuje przyszłym franczyzobiorcom rikszę z hot-dogami. To idealne rozwiązanie, które sprawdzi się w miastach liczących powyżej 20 tysięcy mieszkańców. Warunkiem jest posiadanie miejsca garażowania ze stałym dostępem do bieżącej, ciepłej wody.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

JJS S.C. Jolanta i Jerzy Siemieńczuk

pl. Rynek Kościuszki 22, 15-426 Białystok

+48 534 868 121

biuro@bostonwings.pl

bostonwings.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Tomasz Siemieńczuk

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Boston Wings.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma JJS S.C. Jolanta i Jerzy Siemieńczuk (pl. Rynek Kościuszki 22, 15-426 Białystok). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Boston Wings oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie bostonwings.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.