Pączki Mamy

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Sieć pączkarni inspirowana tradycyjną recepturą ciasta, klasyczny okrągły kształt, jasna obwódka, chrupiąca skórka. W naszych pączkarniach Klienci odkryją znany smak pączków, które wszyscy pamiętają z kuchni mam. Dzięki ręcznej produkcji, składnikom bez konserwantów i ulepszaczy, oferujemy produkt najwyższej jakości o najlepszych walorach smakowych.

Stań się częścią sieci pączkarni Pączki Mamy

 • oryginalna, tradycyjna receptura ciasta, bez konserwantów oraz ulepszaczy
 • marmolady z naturalnych składników
 • niski koszt inwestycji oraz błyskawiczny zwrot zainwestowanych środków

Najwyższa jakość składników, tradycyjna receptura, wysokie standardy obsługi oraz sprawdzony model biznesowy – to wszystko wyróżnia nas na rynku.

Dla naszych franczyzobiorców do oferty pączkarni proponujemy wprowadzenie karty kaw kawiarni Coffeeloffee. Korzystając z takiego rozwiązania Franczyzobiorca wzbogaca ofertę menu o produkty doskonałej jakości, jakimi są kawy na bazie 100% arabiki. Wdrażając ofertę Coffeeloffee, gwarantujemy sprzęt oraz wyposażenie niezbędne do serwowania kawy.

Otwórz własną pączkarnię i zacznij zarabiać na gastronomii.

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • 100% wsparcia dla franczyzobiorcy na każdym etapie prowadzenia działalności,
 • Bezpłatne działania marketingowe w ramach marki,
 • Sprawdzony model franczyzowy, gwarantujący pewny zysk,
 • Szybki zwrot inwestycji przy niskim nakładzie finansowym,
 • Brak opłaty licencyjnej, wstępnej oraz marketingowej.
 • Darmowe szkolenia  
 • Prowadzimy własną hurtownię zaopatrzenia pączkarni, dzięki czemu franczyzobiorca otrzymuje starannie wyselekcjonowane wysokiej jakości produkty w bardzo korzystnych cenach.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • Koszt inwestycji od od 74 tys. zł – okienko podawcze/ od 91 tys.zł – lokal. Co powoduje błyskawiczny zwrot z inwestycji środków.
 • Miesięczna opłata z tytułu franczyzy wynosi 1250 zł + 1% od miesięcznego obrotu.

 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • 15m2 – minimalna wielkość lokalu z okienkiem podawczym;
 • 30m2 – minimalna wielkość lokalu ze stolikami;

Pączki Mamy to koncept przystępny dla każdego. Nie wymagamy doświadczenia w branży. Nasz dział szkoleniowy w pełni przygotuje Franczyzobiorcę oraz personel do prowadzenia pączkarni. Ponadto w ramach marki oferujemy pełne wsparcie profesjonalnych managerów na każdym etapie współpracy.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

PPHU Wojtex

Złotniki 11, 99-205 Dalików

792 433 601

w.godunski@wojtex.net

paczkimamy.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Wojciech Goduński

 tel. 792 433 601

 e-mail: w.godunski@wojtex.net

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Pączki Mamy.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma PPHU Wojtex (Złotniki 11, 99-205 Dalików). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Pączki Mamy oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie paczkimamy.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.