The Burgers

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Początki The Burgers sięgają roku 2019, kiedy to powstawała marka wirtualna w dynamicznie rozwijających się kanałach delivery. Zainspirowani sukcesami sprzedaży i popularnością naszej oferty w dowozie, w 2022 roku otworzyliśmy pierwsze restauracje stacjonarne The Burgers, w Starogardzie Gdańskim oraz w Gdyni. Smak naszych burgerów to wynik idealnie skomponowanych składników na bazie świeżych, lokalnych i nieprzetworzonych surowców. Menu The Burgers składa się z dwóch wiodących kategorii: burgerów (także w wersji z kurczakiem ) oraz Doładowanych Frytek, czyli frytek z różnymi, starannie skomponowanymi dodatkami w wersji wegetariańskiej, bądź mięsnej. The Burgers to miejsca, gdzie wspólnie z przyjaciółmi i rodziną, w miłej, niezobowiązującej atmosferze można cieszyć się smakiem soczystych burgerów oraz apetycznych zestawów.

JEDNOSTKI WŁASNE

0

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

2

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • profesjonalna ocena potencjału biznesowego lokalu;
  • doradztwo przy przygotowaniu planu biznesu restauracji;
  • wsparcie w procesie uruchamiania lokalu;
  • bieżąca współpraca i wsparcie w realizacji założeń biznesowych;
  • szkolenia przed uruchomieniem oraz w trakcie prowadzenia działalności;

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Koszt inwestycji wynosi od 60 tys. zł do 150 tys. zł netto i zależy od wielkości oraz stanu technicznego lokalu. Franczyzobiorca może częściowo posiłkować się w zakresie inwestycji finansowaniem zewnętrznym w postaci kredytu czy leasingu wyposażenia.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Nasza firma czeka na wszystkich którzy:

  • są gotowi do podjęcia współpracy na zasadach franczyzy;
  • są ambitni, przedsiębiorczy, pracowici i interesują się gastronomią;
  • są gotowi w pełni zaangażować się osobiście w prowadzoną działalność;
  • posiadają środki finansowe na inwestycję we własną restaurację;

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Sfinks Polska SA

ul. Młodych Wilcząt 36, 05-540 Zalesie Górne

+48 665 855 284

h.latka@sfinks.pl

franczyza.sfinks.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Hubert Łątka

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do The Burgers.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Sfinks Polska SA (ul. Młodych Wilcząt 36, 05-540 Zalesie Górne). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego The Burgers oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie franczyza.sfinks.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.