Dobra Buła

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

„Dobra Buła” to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie oraz stałe doskonalenie produktu i marki. Od 2013 roku otwieramy z sukcesami kolejne lokale na wymagającym rynku warszawskim. Zdobyliśmy serca naszych klientów „burgerami szytymi na miarę”, produkowanymi z najwyższej jakości świeżych produktów. Nawiązując z nami współpracę, zyskujesz już od pierwszego dnia - sprzedażową siłę naszej marki. Nie musisz latami budować zaufania klientów. Wystarczy, że skupisz się na bieżącym prowadzeniu lokalu. Burgerownie to prosty system szybkiego serwowania żywności. Dołącz się do nas już dziś!

JEDNOSTKI WŁASNE

9

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

3

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Dobra Buła” zapewni Ci:

 • pełne wsparcie na etapie inwestorskim i operacyjnym
 • kompleksowe szkolenia
 • know-how
 • sprawdzonych dostawców
 • skuteczny marketing
 • narzędzia e-commerce

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • inwestycja w lokal 65 tys. netto, 
 • opłata licencyjna 15 tys. netto, 
 • opłata miesięczna 4,2 tys. netto.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • nie wymagamy doświadczenia w gastronomii
 • szukamy partnerów zaangażowanych i przedsiębiorczych
 • zależy nam abyś w przyszłości otwierał z nami kolejne lokale

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Dobra Buła Sp. z o.o

Lencewicza 2a, 01-493 Warszawa

881 209 212

franczyza@dobrabula.pl

dobrabula.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Łukasz Kuczyński

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Dobra Buła.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Dobra Buła Sp. z o.o (Lencewicza 2a, 01-493 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Dobra Buła oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie dobrabula.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.