Sushi Burrito

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Odkryj wyjątkowe połączenie smaków i kultur kulinarnych – Sushi Burrito !**

Witamy na naszej stronie, gdzie pragniemy zaprosić Cię do niezwykłej podróży kulinarnej, gdzie tradycja japońskiego sushi spotyka się z zachodnią formą jedzenia w postaci zawijanego burrito. 

Sushi Burrito to nie tylko danie, to prawdziwa uczta dla zmysłów, która podbije Twoje serce i podniebienie.

Sushiritto to nowość, która okazała się hitem jedzenia food to go na całym świecie. 

Już wkrótce będziecie mogli się cieszyć smakiem samodzielnie skomponowanego sushi burrito w naszej restauracji w Galerii Rzeszów. Zapraszamy.

Zobacz jakie to proste:

 1. Wybierz składnik główny
 2. Wybierz sos
 3. Wybierz 3 ulubione dodatki
 4. Zapłać i ciesz się smakiem samodzielnie skomponowanego sushi burrito

**Dlaczego nasze Sushi Burrito jest tak wyjątkowe?**

 1. . **Połączenie dwóch światów:** Sushi Burrito łączy w sobie najlepsze elementy tradycyjnego sushi i meksykańskiego burrito. Ta harmonia smaków i konsystencji daje wyjątkowe doświadczenie kulinarne, które jest jednocześnie nowoczesne i tradycyjne.
 2. . **Niezrównana wygoda jedzenia:** Sushi Burrito to idealne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę i praktyczność. Dzięki swojej zawiniętej formie, Sushi Burrito jest łatwe do trzymania i jedzenia w podróży, na lunchu w pracy czy podczas spotkań ze znajomymi. Zapomnij o problemach z pałeczkami - teraz możesz delektować się swoim ulubionym sushi bez trudu.
 3. . **Niepowtarzalne połączenia smakowe:** Nasze Sushi Burrito oferuje nieograniczone możliwości smakowe. Wybierz spośród różnorodności składników, takich jak świeże ryby, chrupiące warzywa, aromatyczne marynaty, kremowe sosy i wiele innych. Twórz swoje własne połączenia smakowe Każdy kęs to prawdziwa eksplozja smaku!
 4. . **Estetyka i kunszt wykonania:** Nasze Sushi Burrito nie tylko smakuje wyśmienicie, ale również prezentuje się oszałamiająco. Nori, pięknie ułożone składniki i finezyjne wzory sprawiają, że każde danie staje się małym dziełem sztuki kulinarnej. 
 5. . **Dostępność dla wszystkich:** Sushi Burrito cieszy się ogromną popularnością i jest dostępne dla każdego. Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem sushi czy burrito, Sushi Burrito stworzone jest dla wszystkich, którzy szukają czegoś wyjątkowego, smacznego, pożywnego, w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Sushi Burrito ma kilka przewag w porównaniu do tradycyjnego sushi:

 1. . Wygoda jedzenia: Sushi Burrito jest wygodniejsze do jedzenia niż tradycyjne sushi podawane w formie pojedynczych kawałków. Dzięki swojej zawiniętej formie, Burrito Sushi jest łatwiejsze do trzymania i spożywania w podróży lub w restauracji, nie wymaga też użycia pałeczek.
 2. . Różnorodność składników: Sushi Burrito oferuje większą różnorodność składników w porównaniu do tradycyjnego sushi. Oprócz tradycyjnych ryb, warzyw i ryżu, w Burrito Sushi można znaleźć dodatki takie jak świeże warzywa, kremowe sosy, awokado czy różnego rodzaju marynaty, co pozwala na bardziej zróżnicowane i kreatywne połączenia smakowe.
 3. . Połączenie kultur kulinarnych: Sushi Burrito jest wynikiem połączenia japońskiej sztuki sushi z zachodnim stylem jedzenia w formie zawijanego burrito. Ta unikalna kombinacja kultur kulinarnych daje wyjątkowy smak i doświadczenie kulinarne, które zaspokaja zarówno miłośników sushi, jak i fanów meksykańskich burrito.
 4. . Estetyka i wizualne wrażenie: Sushi Burrito prezentuje się niezwykle atrakcyjnie wizualnie. Zawinięte w nori, owoce morza, warzywa i ryż tworzą piękne i apetyczne wzory, które cieszą zarówno oko, jak i podniebienie. To prawdziwe dzieło sztuki kulinarnej.
 5. . Dostępność i popularność: Sushi Burrito zyskało dużą popularność wśród osób, które cenią wygodę, różnorodność i kreatywność w kuchni. Wiele restauracji oferuje Sushi Burrito jako alternatywę dla tradycyjnego sushi, co czyni je bardziej dostępnym dla szerokiego grona konsumentów.

Podsumowując, Sushi Burrito ma przewagę nad tradycyjnym sushi dzięki wygodzie jedzenia, większej różnorodności składników, połączeniu kulinarnych kultur, oraz atrakcyjnej cenie 

To smaczna i innowacyjna propozycja dla miłośników zarówno japońskiej, jak i meksykańskiej kuchni.

JEDNOSTKI WŁASNE

1

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Dla Partnera zapewniamy taśmociąg wraz z pełnym osprzętem, dedykowany do wybranego i zaakceptowanego lokalu.

Ponadto franczyzobiorca otrzymuje od nas cały know how, pakiet szkoleń, analizę i strategię marketingowa, ekonomiczno – finansową. Może liczyć na pełne wsparcie na każdym etapie współpracy


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Koszt to kilkaset tysięcy złotych. Model współpracy zawsze jest tworzony indywidualnie. 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Miasta powyżej 100 tys mieszkańców
 • Lokalizacje to miejsca o dużym natężeniu ruchu pieszych, tj. galerie handlowe, centra biznesowe, główne ulice, prestiżowe ulice i dzielnice miast.
 • Lokal powinien być dobrze widoczny, najlepiej z dużymi witrynami.
 • Zalecana powierzchnia lokalu to powyżej 100 m2.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

DR sp. z o.o.

Dąbrówki 8, 35-036 Rzeszów

604422771

Dawid.kosciolek@pinksushi.pl

sushiburrito.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Dawid Kościółek

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Sushi Burrito .

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma DR sp. z o.o. (Dąbrówki 8, 35-036 Rzeszów). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Sushi Burrito oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie sushiburrito.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.