Totti Pizza Rzymska

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Totti Pizza Rzymska to system franczyzowy skierowany do każdego istniejącego już punktu gastronomicznego, który chciałby w większym zakresie wykorzystać potencjał swojego miejsca. Niezależnie od tego czy jesteś właścicielem pizzerii, baru, restauracji czy piekarni i czujesz, że twój lokal nie wykorzystuje w pełni swoich możliwości – ta oferta skierowana jest do Ciebie. Opracowany przez nas model biznesowy polega na wykorzystaniu istniejącej w twoim lokalu infrastruktury (sprzęt, personel, prąd) w taki sposób, aby znacząco zwiększyć obrót już od pierwszego dnia, prowadząc sprzedaż jedynie na platformach typu Wolt/Boltfood/Uber itp.

Oferujemy pełne know-how, wraz z identyfikacją, przepisami, szkoleniami i kontaktami do dostawców oraz pomoc w uzyskaniu dogodnych warunków z platformami sprzedażowymi. To pierwszy tego typu koncept, który nie wymaga żadnych nakładów finansowych – pozbawiony jest więc jakiegokolwiek ryzyka. Nie wymaga zatrudnienia nowego personelu, a dostawy odbywają się jedynie poprzez zewnętrznych kurierów.

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 1. Zwiększenie rentowności dotychczasowego lokalu przy zerowym nakładzie finansowym.
 2. Wsparcie i doradztwo we wszystkich tematach związanych z prowadzeniem działalności.
 3. Model biznesowy pozwalający w bliskiej przyszłości na podwojenie obrotu.
 4. Unikalną metodę przygotowania pizzy, która pozwala zmaksymalizować zysk przy minimalnym nakładzie pracy.
 5. Pełne know-how wraz z identyfikacją.
 6. Wsparcie marketingowe i promocyjne.
 7. Pełna lista produktów wraz z preferencyjnymi cenami u naszych sprawdzonych dostawców.
 8. Wsparcie w uzyskaniu korzystnych warunków z platformami sprzedażowymi typu UberEats, Boltfood itp.
 9. Pełne narzędzia i procedury pozwalające na korzystanie z platform sprzedażowych w taki sposób, aby od pierwszego dnia generowały zysk.
 10. Szkolenie w naszych lokalach.
 11. Możliwość wsparcia na miejscu w pierwszych dniach funkcjonowania punktu.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Jeśli prowadzisz już pizzerie lub jakikolwiek inny lokal, w którym posiadasz piec do pizzy oraz mikser spiralny nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. W innym wypadku twój koszt inwestycji to zakup tych dwóch urządzeń, których cena nie powinna przekroczyć kilku tysięcy złotych. Szacowny zysk miesięczny Totti Pizza Rzymska wynosi od 5000 zł w górę.

Dodatkowe koszty to opłata wstępna – 2000 zł netto oraz stała opłata 6% obrotu miesięcznie.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Miasto, w którym funkcjonują platformy sprzedażowe typu: pyszne.pl, Ubereats, Glovo, Boltfood, wolt itp.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Totti Pizza Rzymska

Żurawia 19/21, 60-860 Poznań

502409487

jedrek.wasko@gmail.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Jędrzej Waśko

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Totti Pizza Rzymska.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Totti Pizza Rzymska (Żurawia 19/21, 60-860 Poznań). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Totti Pizza Rzymska oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie na stronie internetowej firmy.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.