Grande Pizza

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Oferujemy dwa warianty prowadzenia lokalu do wyboru:

 • z możliwością konsumpcji na miejscu 
 • tylko z odbiorem osobistym oraz z dostawą

W naszym menu króluje tylko pizza – na niej skupiamy naszą największą uwagę.

Sekretem smaku naszej pizzy jest świeże ciasto. Przygotowywane jest z najwyższej jakości surowców, według naszego autorskiego przepisu.

JEDNOSTKI WŁASNE

3

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Franczyzobiorca otrzyma podręcznik operacyjny, w którym znajdują się wszystkie niezbędne informacje do prowadzenia franczyzy Grande Pizza. 
 • Cała nasza wiedza w jednym podręczniku!
 • Franczyzobiorca może liczyć na pomoc każdego dnia podczas współpracy.
 • Pomagamy wybrać lokal oraz go wyposażyć.
 • Zapewniamy wsparcie prawne.
 • Wstępne oraz okresowe szkolenia dla właściciela franczyzy oraz pracowników.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • Kwota inwestycji zaczyna się od 80 tys. zł brutto.
 • Opłata franczyzowa 800 zł netto miesięcznie.
 • Opłata marketingowa wynosi 2 proc. od obrotu netto miesięcznie.
 • Opłata za dołączenie do sieci wynosi 10 tys. zł netto

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Celem pizzerii Grande Pizza jest zostanie najlepszym lokalem serwującym pizzę w danej miejscowości, w której będzie działać.

Od samego początku powstania marki Grande Pizza serwujemy pizzę na bardzo wysokim poziomie i z bardzo wysokich jakościowo produktów.

Nigdy tego nie zmienimy i w każdym lokalu Grande Pizza muszą być przestrzegane właśnie te zasady.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Grande Pizza

ul. Narutowicza 15a, 98-100 Łask

737 447 464

arekkozirog@grandepizza-franczyza.com.pl

grandepizza-franczyza.com.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Arkadiusz Koziróg

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Grande Pizza.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Grande Pizza (ul. Narutowicza 15a, 98-100 Łask). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Grande Pizza oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie grandepizza-franczyza.com.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.