Restauracje Sphinx

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Restauracje Sphinx to największa sieć restauracji z segmentu casual dining i jedna z najpopularniejszych polskich marek restauracyjnych. Pierwszy lokal został otwarty w 1995 roku, a dziś działa ich blisko 100. Menu oferuje szeroki wybór dań kuchni międzynarodowej i orientalnej, w tym kultową Shoarmę®. Sieć jest również największym sprzedawcą steków w Polsce. Przyjazna, nieformalna atmosfera i jednolite standardy czynią z restauracji Sphinx doskonałe miejsce na różne okazje i spotkania rodzinne, w gronie przyjaciół czy biznesowe.

Dołączając do grona naszych franczyzobiorców zyskujesz możliwość prowadzenia własnego biznesu pod silną, cenioną i rozpoznawalną przez klientów marką w oparciu o sprawdzone know-how i przy wykorzystaniu ponad dwudziestoletniego doświadczenia Sfinks Polska w prowadzeniu działalności gastronomicznej 

JEDNOSTKI WŁASNE

74

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

17

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • profesjonalna ocena potencjału biznesowego lokalizacji,
  • doradztwo przy przygotowaniu planu biznesu restauracji,
  • wsparcie w procesie uruchamiania lokalu,
  • szkolenia przed uruchomieniem oraz w trakcie prowadzenia działalności,
  • bieżąca współpraca i wsparcie w realizacji założeń biznesowych.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Koszt inwestycji wynosi od 500 tys. zł netto i zależy od wielkości oraz stanu technicznego lokalu. Franczyzobiorca może częściowo finansować inwestycję za pomocą kredytu i leasingu wyposażenia.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Sfinks Polska czeka na wszystkich, którzy:

  • są ambitni, przedsiębiorczy, pracowici i interesują się gastronomią,
  • są gotowi w pełni zaangażować się osobiście w prowadzoną działalność,
  • posiadają środki finansowe na inwestycję we własną restaurację,
  • są gotowi do podjęcia współpracy na zasadach franczyzy.

 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Sfinks Polska S.A.

ul. Świętojańska 5A, 05-500 Piaseczno

665 855 284

h.latka@sfinks.pl

franczyza.sfinks.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Hubert Łątka

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Restauracje Sphinx.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.