Coffeeloffee

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Otwórz własną kawiarnię Coffeeloffee i zostań Partnerem najciekawszej koncepcji biznesowej w branży kawiarnianej. Własny biznes + kawiarnia Coffeeloffee = Twój sukces! Posiadamy najkorzystniejszy w Polsce system franczyzowy. Inwestycja w biznes wynosi od 20 000 zł, dzięki czemu zwraca się błyskawicznie. Naszym partnerem może zostać każdy, kto jest przedsiębiorczy, pozytywnie nastawiony, chce osiągnąć sukces, nie boi się nowych wyzwań oraz ciężkiej pracy. Nie wymagamy doświadczenia w branży.

Nasi franczyzobiorcy nie muszą martwić się o zaopatrzenie w składniki niezbędne do funkcjonowania kawiarni, to właśnie My, jako jedyny franczyzodawca w kraju, posiadamy własną hurtownię zaopatrzenia , która zapewnia stałe dostawy produktów w najwyższej jakości oraz w konkurencyjnych cenach. Ponadto nie pobieramy żadnych opłat związanych z dostawą .

Franczyzobiorcom gwarantujemy:

 • brak opłaty licencyjnej,
 • brak opłaty marketingowej,
 • 100% wsparcia dla naszych Partnerów na każdym etapie działania,
 • niezbędne wyposażenie lokalu,
 • sprawdzoną i jednakową dla wszystkich punktów sieci recepturę,
 • gotowy pomysł, gwarantujący pewny zysk,
 • miesięczną opłatę franczyzową w wysokości 500 zł, niezależnie od obrotów,
 • niski koszt inwestycji od 20 tys. zł.

Aby otworzyć Kawiarnię pod szyldem Coffeeloffee, wystarczy lokal o powierzchni 6 mkw. 

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

8

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Zapewniamy pomoc oraz pełne wsparcie podczas otwierania lokalu, jak i prowadzenia działalności. Franczyzobiorca może liczyć na bezpłatne szkolenie dla personelu. Ponadto, prowadzimy własną hurtownię zaopatrzenia kawiarni, dzięki czemu nasi partnerzy otrzymują zawsze produkty najwyższej jakości w najniższych cenach.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Przewidywany koszt inwestycji: 

 • od 25 tys. zł - wprowadzenie oferty kawiarni do działającej już restauracji
 • od 28 tys. zł - okienko podawcze
 • od 29 tys. zł - wyspa w galerii handlowej 

Miesięczna opłata franczyzowa wynosi 500 zł, niezależnie od obrotów. Nie pobieramy opłaty wstępnej.

 

 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Chęć stworzenia własnego biznesu oraz zaangażowanie w koncept,
 • Znalezienie własnego lokalu min. 6 mkw.,
 • Minimalna kwota inwestycji 20 tys. zł.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

PPHU Wojtex

Złotniki 11, 99-205 Dalików

792 433 601

w.godunski@wojtex.net

coffeeloffee.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Wojciech Goduński

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Coffeeloffee.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma PPHU Wojtex (Złotniki 11, 99-205 Dalików). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Coffeeloffee oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie coffeeloffee.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.