Browar Pinta

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Browar PINTA - warzymy piwo rzemieślnicze od pierwszego dnia rewolucji piwnej w Polsce. 

28 marca 2011 roku powstała pierwsza warka Ataku Chmielu - to piwo w stylu IPA rozpoczęło zmiany w polskim piwowarstwie, widoczne dziś w pubach i sklepach. 

Wkładamy w naszą pracę wszystkie swoje doświadczenia i pasję, które przez lata zdobywaliśmy jako piwowarzy domowi, organizatorzy festiwali i konkursów piwa, autorzy artykułów i książek na temat piwowarstwa. Uwielbiamy podróże - nawet w te najdalsze zawsze zabieramy PINTĘ. I zawsze przywozimy ogromną ilość inspiracji, którymi dzielimy się z Wami. 

Najnowszym projektem Browaru PINTA jest stworzenie sieci pubów PINTA, zapewniających miłośnikom piwa rzemieślniczego stały dostęp do klasycznych i eksperymentalnych piw prosto z Browaru PINTA jak również z innych, zaprzyjaźnionych browarów z Polski i zagranicy. Zgodnie ze strategią rozwoju lokale PINTY będą powstawać po jednym w większych miastach Polski. Wielkość naszej sieci ograniczymy do liczby, która pozwoli utrzymać wysoki standard i poziom naszych usług. 

Nasz pierwszy lokal powstał we Wrocławiu. PINTA Wrocław to idealne miejsce na przerwę w trakcie dnia, spotkanie ze znajomymi lub biznesowy lunch. Oprócz szerokiego wyboru piw w lokalu oferujemy przekąski i dania kuchni lokalnej przygotowanych zgodnie z zasadami slow food, a także inne napoje takie jak domowe lemoniady, grzane wino, świeżo wyciskane soki oraz szeroki asortyment alkoholi.

Spójny wystrój, asortyment, standard obsługi klienta i zarządzania lokalem, system działań marketingowych a także atrakcyjna lokalizacja będą stanowiły zespół cech wyróżniających puby sieci PINTA w Polsce.

Dołączając do grona naszych franczyzobiorców zyskujesz możliwość prowadzenia własnego biznesu pod silną, cenioną i rozpoznawalną przez klientów marką w oparciu o sprawdzone know-how. Zaangażowanie franczyzobiorcy, jego energia, jest tym, co nadaje każdemu lokalowi ducha i prowadzi ją do sukcesu.

JEDNOSTKI WŁASNE

0

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

1

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • pomoc w wyborze lokalu i ocenie potencjału lokalnego rynku,
 • projektowaniu lokalu,
 • doradztwo przy przygotowaniu planu biznesu restauracji,
 • przekazanie know-how i standardów operacyjnych w zakresie prowadzenia i zarządzania biznesem,
 • wsparcie w procesie uruchamiania lokalu,
 • szkolenia przed uruchomieniem oraz w trakcie prowadzenia działalności,
 • bieżąca współpraca i wsparcie w realizacji założeń biznesowych,
 • raporty pokazujące wyniki restauracji w czasie rzeczywistym, które pomagają w pełni kontrolować biznes,
 • szeroka i atrakcyjna oferta produktowa,
 • wyjątkowy styl i aranżacja wnętrza,
 • ograniczona liczba placówek w całej Polsce,
 • stałe wsparcie marketingowe oraz możliwość korzystania ze sprawdzonych narzędzi marketingowych.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Koszt inwestycji wynosi od 700 tys. zł netto i zależy od wielkości oraz stanu technicznego lokalu. Franczyzobiorca może częściowo finansować inwestycję za pomocą kredytu i leasingu wyposażenia, miesięczna opłata od obrotu w wysokości 5 proc.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Kapitał na pokrycie kosztów inwestycji związanych z przystąpieniem do sieci,
 • Własny lub wynajmowany lokal odpowiedni pod działalność gastronomiczną (minimalna powierzchnia to 180m2),
 • Zaangażowanie w prowadzenie lokalu,
 • Przedsiębiorczość, otwartość na współpracę, bezwzględność w kwestii egzekwowania najwyższej jakości produktów oraz poziomu obsługi Klienta,
 • Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej.

 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Browar Pinta

ul. Na Oklu 22; 34-300 Żywiec

franczyza@browarpinta.pl

browarpinta.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Browar Pinta.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.