Pizza Contenta

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Wyprowadzamy pizzę z restauracji na ulicę. Teraz można delektować się to pyszną przekąską na spacerze, w drodze do biura, na koncercie, stadionie. 

Jeśli spodobała Ci się nasza wizja pizzy w rożku i chciałbyś otworzyć własny lokal z Pizza Contenta to możesz liczyć na to, że od początku naszej współpracy jesteśmy do Twojej dyspozycji. Dzieląc się z Tobą naszym doświadczeniem wspólnie otworzymy Twój lokal – Pizza Contenta Bar. Bądź pierwszy w swojej okolicy i sprzedawaj ten nowatorski i pyszny produkt.

Dołącz do zwycięzców (nasza Pizza Contenta zdobyła nagrodę na najlepszy produkt spożywczy dla gastronomii na targach Horeca Gastrofood w Krakowie) i wyprzedź konkurencję!

JEDNOSTKI WŁASNE

1

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Szkolenia operacyjne i technologiczne;
 • Pomoc doświadczonych projektantów w przygotowaniu projektu technologicznego zgodnego z zaleceniami stacji Sanepidu dla Twojego lokalu, food-trucka, przyczepy;
 • Dobór odpowiedniego sprzętu do lokalu;
 • Wsparcie marketingowe – reklama tradycyjna, portale społecznościowe;
 • Ułatwione nawiązanie współpracy ze sprawdzonymi dostawcami usług niezbędnych do funkcjonowania lokalu – Uber Eats, Pyszne.pl;
 • Współpraca i aktywna pomoc w prowadzeniu biznesu pod nową marką;
 • Gwarancja terytorialna (opcja);
 • Brak opłat wstępnych i miesięcznych.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

18 - 45 tys. zł


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • przedsiębiorczość i zaangażowanie
 • posiadanie wymaganego kapitału początkowego
 • lokal (8-20 m2) lub foodtruck/przyczepa gastronomiczna
 • lokalizacja najlepiej przy dużych ciągach pieszych, dworce, przejścia podziemne, okolice biurowców i szkół. 

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Warszawa

ul. Świetlicowa 7/9 budynek B, 05-520 Konstancin Jeziorna

602 742 191

info@pizzacontenta.com

pizzacontenta.pl/

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Bogusław Jacek Turczyński

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Pizza Contenta.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.