Churrożercy.pl

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Nasza oferta franczyzowa to mobilna przyczepa gastronomiczna, lokal gastronomiczny jak i wyspa handlowa w wybranej przez Ciebie galerii handlowej. Dajemy Ci możliwość rozpoczęcia swojego biznesu praktycznie WSZĘDZIE. Elastycznie podchodzimy także do wielu innych aspektów współpracy, nie wymuszając sztywnego modelu biznesowego, lecz oferując naszym partnerom różne warianty, również z uwzględnieniem ich własnych sugestii oraz pomysłów.

Dołączając do sieci CHURROŻERCY, stajesz się częścią zorganizowanej struktury, uzyskując pełny dostęp do zaplecza logistycznego oraz kompletnego pakietu know-how. Stajesz się członkiem naszej grupy, a jednocześnie zachowujesz cenną niezależność.

JEDNOSTKI WŁASNE

2

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

5

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Franczyza „Churrożercy” to szybko rozwijająca się sieć, której misją jest być najbardziej lubionym CHURROS w Polsce. 

Firma ma centralny zespół wsparcia z siedzibą w Ustroniu i strukturę, która zapewnia szkolenia, pomoc 24h, serwis urządzeń, wsparcie marketingowe, projektowanie i rozwój menu, zaopatrzenie dostawców, pomoc w projektowaniu i rozwoju oraz wiele, wiele innych korzyści, które płyną z współpracy z nami.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Koszt inwestycji to kwotą od 45tyś złotych netto do 65zł netto


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Nasz model franczyzy oferujemy osobom, które chcą założyć własny biznes, które chcą być krok przed konkurencją, dawać możliwość zarobku i dzięki temu zarabiać samemu. Współpraca z nami daje możliwość koncentracji na tym, co najważniejsze - sprawiając, że Twoi klienci są szczęśliwi i smacznie najedzeni.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

AP POLSKA KIECOŃ SP. Z O.O. SP.K

Skoczowska 26; Ustroń

697544035

info@churrozercy.pl

churrozercy.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Michał Kiecoń

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Churrożercy.pl.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma AP POLSKA KIECOŃ SP. Z O.O. SP.K (Skoczowska 26; Ustroń). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Churrożercy.pl oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie churrozercy.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.