Picburger

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Koncept franczyzowy Picburger powstał w roku 2018 jako odpowiedź na potrzeby konsumentów w zakresie serwowania tradycyjnych kanapek mięsnych w sieciach typu fast-food.

Lokale Picburger działają w segmencie gastronomicznym Fast casual. Nie są to zwykłe fast-foody, nie są to także wytworne restauracje. Są to sympatyczne miejsca do spożywania niedrogich posiłków, przyrządzonych w stosunkowo krótkim czasie. W lokalach Picburger obowiązuje niepełna obsługa kelnerska.

System przewidziany jest do budynków wolnostojących (również z obsługą tzw. drive through), lokali wynajmowanych oraz food-courtów w galeriach handlowych.

JEDNOSTKI WŁASNE

1 (Ostrowiec Świętokrzyski, Galeria Ostrowiec) - food court

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

1 (Busko Zdrój) - budynek wolnostojący

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Wsparcie operacyjne na każdym etapie prowadzenia działalności
 • Pełne wsparcie przy wyborze miejsca działalności, projektowaniu lokalu (także technologii zaplecza gastronomicznego), wyposażeniu.
 • Pomoc przy rekrutacji personelu
 • Szkolenia pracowników
 • Wdrożenie systemu informatycznego, przygotowywanie raportów sprzedażowych
 • Narzędzie do obliczania food-costu
 • Możliwe wsparcie finansowe, tj. wsparcie w leasingu sprzętu w pierwszym roku/dwóch działalności.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • sprzęt (gastronomiczny, informatyczny): od 150 tys. zł (wsparcie sieci w 100% leasingu sprzętu),
 • wystrój, wyposażenie sali konsumpcyjnej oraz kuchni – koszty zależne od niezbędnego zakresu prac.,
 • opłaty franczyzowe od: 2,5 tys. zł miesięcznie (niezależne od obrotu).

 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • własne środki pieniężne w kwocie wystarczającej na przystosowanie lokalu do prowadzenia działalności gastronomicznej. Sieć oferuje wsparcie przy pozyskaniu leasingu na finansowanie sprzętu.
 • franczyzobiorca powininen być gotowy bezpośrednio zarządzać restauracją
 • franczyzobiorca musi być ambitny, przedsiębiorczy oraz nastawiony na sukces
 • umowa franczyzy zawierana jest na okres od 5 lat.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Picburger Sp. z o.o.

Bukowiec 42A, 66-300 Międzyrzecz

517 517 401

biuro@picburger.pl

picburger.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Paweł Gaca

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Picburger.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Picburger Sp. z o.o. (Bukowiec 42A, 66-300 Międzyrzecz). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Picburger oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie picburger.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.