Los Chupitos

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Los Chupitos - shot bar w stylu meksykańskim. Bezkonkurencyjny pomysł, gorąca atmosfera i kolorowe drinki - Jedyny taki koncept franczyzowy w polsce! Los Chupitos - mas que chupitos

JEDNOSTKI WŁASNE

1

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • Wsparcie na każdym etapie od momentu podpisania umowy przedwstępnej;
  • Krótki okres zwrotu z poniesionych kosztów inwestycji;
  • Franczyzodawca z 15 letnim doświadczeniem w branży HORECCA - Pomoc przy projektach technicznych;
  • Pomoc w prowadzeniu akcji marketingowych;
  • Pomoc w zaplanowaniu dostaw;
  • Szkolenia z każdego zakresu dotyczącego prowadzenia lokalu;
  • Pomoc przy wyborze lokalu oraz przy podpisaniu umowy najmu;

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Kwota inwestycji uzależniona jest od stanu technicznego lokalu. Przykładowo lokal o powierzchni 70 m 2 z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gastronomicznej to koszt w granicach 60 tys zł.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • opłata wstępna do sieci 2,5 tys. zł,
  • miesięczna opłata przynależności do sieci 1000 zł netto + 2 % od obrotu.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

FHU Carmax

Dworcowa 96, Bydgoszcz

607671643

dariusznaklicki@gmail.com

facebook.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Dariusz Naklicki

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Los Chupitos.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma FHU Carmax (Dworcowa 96, Bydgoszcz). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Los Chupitos oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie facebook.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.