Cudo Vegan Sushi

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Jeżeli chcesz się wyróżnić na rynku sushi w swoim mieście to nic prostszego – otwórz wspólnie z nami dobrze prosperujący biznes! Zapomnij o rybach! Nasze charakterystyczne wegańskie sushi jest wypełnione świeżymi warzywami, owocami i ziarnami. Łącząc niekonwencjonalne składniki i kombinacje smaków, tworzymy zupełnie nowe doświadczenie sushi. Te elementy tworzą naszą rzeczywistość CUDO Vegan Sushi.

CUDO to roślinny koncept sushi stworzony w celu promowania wyjątkowej, wegańskiej kuchni. Najwyższej jakości składniki i niespotykane połączenia smaków. Kolorowo, świeżo i w 100% wegańsko. Traf do CUDO i poznaj roślinne sushi! Jesteśmy dla miłośników sushi dla poszukujących pysznej, zdrowej i roślinnej kuchni, która nie boi się eksperymentów. CUDO ma na celu wypełnienie luki na rynku kompleksowych usług gastronomicznych na bazie roślin.

Nasze produkty cechuje wysoka jakość, a pełnowartościowe dania serwowane w atrakcyjnej cenie, są doskonałą odmianą również dla osób na co dzień spożywających tradycyjne sushi z ryby. Dzięki temu naszymi gośćmi są studenci i uczniowie, pracownicy firm, rodzice z dziećmi, a także osoby starsze. 

Wesprzemy Cię w codziennym prowadzeniu działalności i podzielimy się naszą wiedzą. Jesteśmy w pełni odpowiedzialni za tworzenie nowego, aktualnego menu i szkolenie Twoich pracowników. Damy ci sprawdzony model biznesowy, chcemy dzielić się naszą pasją i doświadczeniem. Poznaj nowe oblicze sushi! Nasz koncept to sukces nadchodzącej roślinnej rewolucji!

PLAN DZIAŁANIA - OTWARCIA RESTAURACJI:

Organizacja systemu restauracji CUDO Vegan Sushi podlega następującej siedmiostopniowej procedurze:

 1. Wstępna konsultacja - przedstawienie potencjalnemu Restauratorowi oferty współpracy, porozmawiamy o szczegółach i wspólnie podejmiemy decyzję.
 2. Akceptacja potencjalnej lokalizacji pod restaurację CUDO, to bardzo ważny krok, dlatego wspomożemy Cię w wybraniu najlepszego miejsca.
 3. Zawarcie umowy franczyzowej, trochę papierkowej roboty, ale oczywiście na jasnych i przejrzystych warunkach!
 4. Budowa i odbiór przez inwestora własnej restauracji CUDO, razem stworzymy wyjątkową przestrzeń w klimacie CUDO.
 5. Przekazanie „Know How” - Przekażemy wszystkie nasze tajemnice, które pozwolą Ci z łatwością prowadzić Twoją restauracje. 
 6. Szkolenie kadry - Nasz doświadczony zespół szkoleniowy przekaże całą wiedzę Twojemu zespołowi, by od pierwszego dnia byli gotowi.
 7. Otwarcie - Wszystkie ręce na pokład! Pomożemy w całym procesie związanym z otwarciem, by wszystko było dopięte na czas.

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

1+1 w budowie 

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • CUDO co oferujemy:
 • DOŚWIADCZENIE, czyli KNOW HOW wsparcie dla franczyzobiorcy od momentu podpisania umowy.
 • PROCEDURY koordynacja przy projektach technicznych i technologicznych.
 • LOKALIZACJA pomoc - doradztwo „non stop” – porady przez telefon i osobiście dotyczące wyboru koncepcji i lokalizacji.
 • POMOC PRZY OTWARCIU LOKALU - Będziemy wspierać Cię w całym procesie przed otwarciem, w trakcie oraz tuż po nim, by wszystko szło, jak z płatka.
 • WIZUALIZACJA LOKALU - Wspólnie zaprojektujemy i stworzymy CUDO, na które zasługuje Twoja okolica
 • RENTOWNOŚĆ rozwiązania minimalizujące koszty wystroju
 • MODEL FINANSOWY Atrakcyjny model finansowy, szybki zwrot z inwestycji.
 • PODRĘCZNIK OPERACYJNY Nasz podręcznik operacyjny – przekażemy Ci całą najważniejszą wiedzę, dzięki której prowadzenie CUDO będzie dla Ciebie czystą przyjemnością.
 • PRODUKTY I SPRAWDZENI DOSTAWCY Składniki najwyższej jakości to rzecz najistotniejsza, dlatego przekażemy Ci listę 
 • dostawców, których produkty są najwyższej próby.
 • PARTNERZY SIECI stałe zniżki u dostawców na cały asortyment produktów, alkoholi oraz napoi.
 • WYŁĄCZNOŚĆ TERYTORIALNA Prawo do prowadzenia lokalu pod marką CUDO. Dbamy o nasze wspólne interesy, więc nie musisz martwić się o konkurencję.
 • ROZWÓJ I SZKOLENIA dla franczyzobiorcy i jego kadry kierowniczej. Przekażemy Ci całą wiedzę o tym, jak prowadzić restaurację i wyszkolimy personel, by od pierwszego dnia kuchnia i personel były na najwyższym poziomie.
 • WSPARCIE I COACHING Ciągłe wsparcie i coaching w zakresie kluczowych procesów i wyzwań biznesowych. 
 • WYMIANA DOŚWIADCZEŃ Przynależność do forum franczyzowego
 • PROMOCJA, MARKETING, REKLAMA - Social Media i nie tylko – wiemy co zrobić, by trafiać do naszych Gości. Współpraca marketingowa na poziomie centralnym i lokalnym.
 • IDENTYFIKACJĘ GRAFICZNĄ I STRATEGIĘ KOMUNKACJI - Będziemy wspierać Cię w całym procesie przed otwarciem, w trakcie oraz tuż po nim.

Wszystkie restauracje CUDO otrzymują dedykowane wsparcie w prowadzeniu biznesu. Franczyzobiorcy otrzymują opiekę Franchise Business Coacha, który na co dzień kontaktuje z właścicielami i regularnie daje informację zwrotną w celu zwiększenia efektywności i zyskowności biznesu.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 Przewidywana kwota inwestycji w restauracje CUDO w lokalu o średniej powierzchni 80 m2 mieści się w przedziale od 150 tys. złotych netto plus koszty remontu i przystosowania lokalu pod wymagania pozwalające na prowadzenie w nim działalności gastronomicznej. W tej kwocie zawiera się także sprzęt do kuchni oraz wyposażenie kuchni i baru.

OPŁATA FRANCZYZOWA:

Opłata licencyjna wynosi jednorazowo 15 tys. zł, natomiast opłata franczyzowa to każdorazowo 6 proc. od obrotu miesięcznego franczyzobiorcy.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Lokalizacja w mieście powyżej 100 tyś. mieszkańców lub lokal w miejscu o bardzo dużym natężeniu ruchu.
 • Przedsiębiorczości i zaangażowania.
 • Posiadania wymaganego kapitału początkowego.
 • Ukończenia szkoleń przeprowadzonych przez Franczyzodawcę.
 • Przestrzegania wewnętrznych procedur sieci.

Uwaga ! Cudo możesz już otworzyć w lokalu , który ma co najmniej 50 m2!

JAKI LOKAL:

 • Lokal „na ulicy” typowy standardowy sugerujemy lokale 80-120 m2 
 • Parter i nie piwnica. 
 • Lokal z miejscem na ogródek letni.
 • moc przyłączeniowa; dodatkowe 18 kW lub przyłącze gazowe
 • sprawna, efektywna wentylacja mechaniczna​

 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

CUDO Vegan Sushi

ul. Górna Wilda 79, Poznań

Osoba do kontaktu dla kandydatów

 

Dział Franczyzy CUDO

694 615 717

franczyzacudo@gmail.com

 

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Cudo Vegan Sushi.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma CUDO Vegan Sushi (ul. Górna Wilda 79, Poznań). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Cudo Vegan Sushi oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie na stronie internetowej firmy.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.