Olio

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Nie jest dziełem przypadku - to sumiennie zaplanowany proces tworzenia najcudowniejszej, najsmaczniejszej i najprawdziwszej pizzy neapolitańskiej. Nasi Pizzaiolo z ogromnym uśmiechem i wielkim sercem tworzą cuda w piecu opalanym drewnem, który przyjechał do nas z gorącego Neapolu. Nasze ciasto to połączenie prawdziwej neapolitańskiej mąki, filtrowanej wody i odpowiedniej soli morskiej. Każdy produkt , którego używamy jest najwyższej jakości oznaczony symbolem D.O.P oraz I.G.P. Jesteśmy członkiem stowarzyszenia Vera Pizza Napoletana - autentyczna pizza neapolitańska. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej

Co możesz z nami stworzyć?

koncept NO_1
RESTAURACJA _ PIZZA NAPOLETANA & ITALIAN FOOD WITH LOVE
koncept NO_2
PIZZERIA _ PIZZA NAPOLETANA & RESTO BAR

koncept NO_3
SEZONOVO _ PIZZA NAPOLETANA & CHILL

BAZA PRODUKTOWA:

Sukcesem naszego miejsca w dużej mierze stanowią najwyższej jakości produkty, które często oznaczane są symbolami D.O.P. oraz I.G.P.

( D.O.P. - produkt wytworzony z oryginalną włoską recepturą, I.G.P. - produkt pochodzący z konkretnego regionu)

Większość z nich sprawdzana jest przez naszego dostawce z poszczególnych regionów włoch, dostarczana regularnie i bezpośrednio do lokalu.

Nasi zaufani dostawcy zapewniają całoroczny dostęp do niszowego towaru. Zapewniamy zatem 

pełnowartościowe, niezmienne i stałe zatowarowanie.

JEDNOSTKI WŁASNE

ul. Rynek 22/I, Gliwice

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

W trakcie realizacji Kraków i Częstochowa

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

ETAP NO_1

-dobór najlepszej dla Ciebie lokalizacji i otwarcie własnego neapolitańskiego miejsca w przeciągu maksymalnie 6 miesięcy -wizualizacja i stworzenie odpowiedniego konceptu pod wybraną lokalizację przez naszych architektów

-pomoc w sprawach: negocjacji, urzędowych, sanitarnych i innych niezwykle ważnych

ETAP NO_2

-zamówienie i pomoc finansowania pieca sprowadzanego z Neapolu budowanego pod indywidualnego klienta
-zamówienie i pomoc finansowania sprzętu gastronomicznego i technicznego

ETAP NO_3

-wdrożenie licencjonowanego systemu menadżerskiego wewnętrznego i mobilnego -rekrutacja zespołu z pasją
-szkolenie umiejętności i receptur związanych z wypracowaniem najlepszej pizzy neapolitańskiej w danej lokalizacji przez naszych doświadczonych pizzaiolos

-szkolenie trzy-etapowe zespołu (indywidualne, zarządzające, marketingowe, zespołowe)
- stworzenie odpowiedniego menu pod Twoją lokalizację pod okiem naszego szefa kuchni oraz szefa pizzaiolo,

wdrożenie receptur oraz księgi HACCP.

ETAP NO_4

-otwarcie lokalizacji oraz pomoc w usamodzielnieniu się przez pierwszy okres

ETAP NO_5

- stałe monitorowanie i kontrolowanie jakości oraz nieustanna pomoc przy prowadzeniu biznesu


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

OPŁATY:

Opłata startowa - opłata certyfikatu restauracji OLIO oraz nadanie numeru restauracji - 24.000 zł netto (opłata jednorazowa)
szacunkowa kwota otwarcia lokalu - WSZYSTKO ZALEŻY OD WYBORU KONCEPTU LOKALIZACJI

kwota waha się : 150-450 tysięcy złotych - kwota ta uzależniona jest od wielu czynników (stan+powierzchnia lokalu, miejsce)

Koszty stałe, miesięczne:

1000 zł netto - opłata marketingowa i monitorowania
oraz 5% brutto od obrotu miesięcznego dla franczyzodawcy

do kosztów stałych należy brać pod uwagę: wynajem lokalu, media, koszty związane z

utrzymaniem załogi, zaopatrzenie towaru, marketing.

ZYSKI:

Jesteśmy świeżym i prężnie rozwijającym się nowym miejscem. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu w branży gastronomicznej. Kluczowym punktem naszej działalności jest niepowtarzalne ciasto do wypieku prawdziwej pizzy neapolitańskiej, które zostało wypracowane przez nas ogromem czasu, pracy i pasji.

Specjalnie dobrane składniki najwyższej jakości tworzą jedną całość, która przenosi nas sercem do gorącego Neapolu.
Produkty wybierane są bardzo starannie, dostarczane jedynie przez naszych dostawców z 

poszczególnych regionów włoch, co pozwala nam na utrzymanie najwyższej kontroli i jakości ,lecz odpowiednie dobranie kompozycji składników pozwala na utrzymanie food coastu nieprzekraczającego 30 % a mimo to nie przekracza food coastu na poziomie maksimum 30 ​%.

Opierając się na przykładzie istniejącego lokalu, którego powierzchnia to 60m2 - średni miesięczny obrót wynosi 195.000 zł brutto, zatem zysk jest bardzo prosty do wyliczenia. Bazujemy na licencjonowanym systemie gastronomicznym , który pozwala w szybki sposób obliczyć całą miesięczną strukturę finansową. Zwrot inwestycji : od 12-19 miesięcy.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Jeśli chcesz stworzyć z nami piękne, neapolitańskie, ciepłe i pyszne miejsce wystarczy do nas zadzwonić - porozmawiamy. Możesz zainwestować i się zaangażować.
Możesz również zainwestować i pozwolić nam dobrać dla Ciebie najlepszą menadżerską obsługę oraz cały zespół, który poprowadzi to cudowne miejsce za Ciebie


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Olio

ul. Rynek 22/I, 44-100, Gliwice

+48 731-230-600; +48 733-170-092

olio@olio-pizzanapoletana.pl

olio-pizzanapoletana.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Ilia Komornicka +48 731-230-600

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Olio.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Olio (ul. Rynek 22/I, 44-100, Gliwice). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Olio oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie olio-pizzanapoletana.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.