Comparello Bello

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Comparello Bello to sycylijskie wyrażenie, które oznacza mój przyjaciel. Koncepcja restauracji, która łączy tradycję i nowoczesność, ma na celu oferowanie wysokiej jakości włoskich potraw i napojów w korzystnych cenach. Miejsce będzie typowo włoską restauracjią: produkty i wina są produkowane i sprowadzane z Włoch, szkolenia z włoskimi szefami kuchni i twórcami pizzy, oryginalne włoskie receptury, włoscy właściciele i menedżerowie lub przyjaciele Włoch. 

Marka poszukuje filii w Warszawie i innych dużych miastach, ale jest również zainteresowana potencjalnymi partnerami lub master franczyzobiorcami mieszkającymi w Polsce, aby rozpocząć i skonsolidować przyszłą sieć w kraju. 

Partnerzy ponoszą koszty tantiemów w wysokości 4 % od dwumiesięcznego obrotu w ciągu pierwszych dwóch lat, 5 % w kolejnych latach. Brak opłaty początkowej.

JEDNOSTKI WŁASNE

 2 lokale we Włoszech, Sycylia (miasto Messyna)

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

 1 lokal we Włoszech, Sycylia (miasto Palermo)

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • Szkolenie we Włoszech (szef kuchni, menadżer sali)
  • Informacje i dostawy co do wyposażenia lokali
  • Wysokiej jakości włoskie produkty i napoje
  • Zaopatrzenie w przepisy i sposoby przygotowania/konserwacji/obsługi klienta
  • Oferta Znaku firmowego, Usługi Marketingowe
  • Obsługa we Włoszech i relacje ze stałymi dostawcami

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

  •  150 - 200.000 Euro w przypadku nieruchomości o powierzchni 200 m2 przeznaczonej na restaurację - pizzerię (w zależności od stanu nieruchomości);
  •   100 -150.000 Euro w przypadku budynku zaadoptowanego na restaurację – pizzerię – miejsce sprzedające pizze i hamburgery;
  •  Brak opłat za wstęp dla partnerów;
  •  Dla master franczyzobiorcy jest oferowany system podziału tantiem

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

W przypadku francyzobiorcy doświadczenie w gastronomii nie jest wymagane, ale przedsiębiorczość i dobra organizacja, entuzjazm, chęć bycia częścią sieci i podzielania jej wartości, modelu pracy, zamiłowanie do Włoch i Sycylii. 

W przypadku potencjalnych partnerów projektu lub master franczyzobiorców wymagane są: zdolności finansowe i organizacyjne; doświadczenie w zakresie cateringu lub franszyzy w innych sektorach; dostępność magazynów/lub biurowców w Warszawie i być może innych miastach dla przyszłości sieci; otwartość na wyjazdy do Włoch


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

STAR FOOD Srl

Primo settembre 122, Messina - ITALIA

393519507844

franchising@comparellobello.it

comparellobello.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Ewa Waszczuk

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Comparello Bello.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma STAR FOOD Srl (Primo settembre 122, Messina - ITALIA). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Comparello Bello oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie comparellobello.pl .

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.