Sushi World

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Założenie świetnie prosperującej restauracji jest prostsze, niż mogłoby się wydawać. W Sushi World połączyliśmy wszystko to, co uwielbiają klienci – pyszne jedzenie, szybką obsługę i wyjątkową atmosferę. Franczyza sushi daje Ci szansę na osiągnięcie sukcesu w branży gastronomicznej dzięki wykorzystaniu sprawdzonych rozwiązań. Otwórz swoją restaurację i ciesz się zyskami!

To pewny i bezpieczny sposób na biznes, a z nami nie martwisz się o nic – zapewniamy wsparcie marketingowe i biznesowe na każdym etapie rozwoju, a jeśli nie znasz się na sushi… nauczymy Cię wszystkiego od kuchni! 

Sieć Sushi World powstała, by dać klientom coś niespotykanego dotychczas na polskim rynku. Mogą oni spróbować wyśmienitych dań, a jednocześnie nie muszą długo czekać na ich przygotowanie. Takie podejście okazało się strzałem w dziesiątkę i pierwsza restauracja już po kilku tygodniach od otwarcia odbierała setki zamówień od swoich zadowolonych klientów.

Dzięki temu firma mogła się prężnie rozwijać, a kolejne lokale również będą mogły cieszyć się ogromnym zainteresowaniem. Najlepszym dowodem uznania wśród klientów jest otrzymanie nagrody Best Restaurant Awards 2017 Pyszne.pl w kategorii sushi! Nie czekaj i skorzystaj z franczyzy sushi!

JEDNOSTKI WŁASNE

2.  Warszawa i Pruszków

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

10.

Kraków, Łódź, Gdańsk,Poznań, Szczecin, Lublin, Kielce, Olsztyn, Bydgoszcz, Zielona Góra, Kutno, Kłodzko, 

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Decydując się na franczyzę z Sushi World otrzymujesz wszystko co niezbędne do prowadzenia samodzielnego biznesu. Zapewniamy rozpoznwalne logo, materiały reklamowe, koszulki, kitle, czapki, profesjonalne zdjęcia potraw na stronę www i do social media oraz podręcznik operacyjny (wszytkie informacje odnośnie prowadzenia Sushi World). Stworzymy dla Ciebie stronę internetową i profile w mediach społecznościowych. Pomożemy Ci także w opracowaniu oraz prowadzeniu działań promocyjnych.

 • Branding Sushi World
 • Wystrój Twojego lokalu
 • Grafiki i zdjęcia
 • Księga znaku Sushi World
 • Opakowania na produkty
 • Reklama zewnętrzna restauracji
 • Materiały drukowane
 • Sprawdzone menu
 • Strona internetowa

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • Koszt inwestycji od 50 000 zł/netto w zależności od stanu i wielkości lokalu
 • Opłata licencyjna 15 000 zł/netto najniższa opłata licencyjna
 • Opłata miesięczna 1500 zł/netto opłata miesięczna na stałym poziomie

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

MEDIA SPACE Dariusz Janowicz

ul. Ogrodowa 48, 00-876 Warszawa

575 078 717

mediaspace.biuro@gmail.com

sushiworld-franczyza.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Rafał Janowicz

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Sushi World.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma MEDIA SPACE Dariusz Janowicz (ul. Ogrodowa 48, 00-876 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Sushi World oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie sushiworld-franczyza.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.