Crazy Corn

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Wkracza Crazy Corn czyli Szalona Kukurydza – opis systemu franczyzowego

Crazy Corn to nowość w Polsce, a nawet w Europie! Zmienia nasze wyobrażenia o street foodzie i o franczyzie. W związku z tym nie ma jeszcze konkurencji na rynku. Koszt inwestycji jest niewielki, jego zwrot można wypracować już po dwóch miesiącach. Marzyłeś o nowatorskim biznesie? Crazy Corn jest dla ciebie! 

Sieć Crazy Corn powstała w 2021 roku w okresie niekorzystnym dla gastronomii, kiedy gospodarkę dławiły pandemiczne obostrzenia. Właściciele, od dawna działający w branży gastro, zdecydowali się na ten ruch, ponieważ są przekonani, że wymyślony przez nich koncept sprawdzi się nawet w trudnych warunkach. Pomysł zaczerpnęli z Meksyku. Sprzedawany tam w tysiącach wersji i odmian Elotes, czyli gotowana lub grillowana kukurydza, skradł ich serca. Są pewni, że „szalona kukurydza” stanie się także ulubionym street foodem wielu Polaków. Pierwsze punkty powstaną w pięciu lokalizacjach.

Pierwszy atut Crazy Corn: elastyczność

Elastyczność - jako idea założycielska sieci - dotyczy zarówno kwestii kulinarnych, jak i biznesowych. W menu marki znajduje się klasyczna kukurydza z masłem i solą, jak i kojarzone z Meksykiem ostre smaki, podkręcone chili, z limonką, z serem Cotija (np. Cheese Corn). Ale są też warianty zupełnie szalone np.: kukurydza na słodko - Rafael Corn z migdałami i wiórkami kokosowymi i białą czekoladą albo Carmelove (w polewie karmelowej, doprawiona solą). Wprawiają one kubki smakowe w prawdziwe oszołomnie i najczęściej jest to miłość od pierwszego kęsa. Słowem, zarówno tradycjonaliści, jak i poszukiwacze kulinarnych przygód znajdą tu coś dla siebie. 

Elastyczny jest również pomysł na biznes. Sieć oferuje przystąpienie jako wspólnik, bez ponoszenia ryzyka biznesowego z zakładaniem działalności włącznie. 

Rozpoczynając współpracę otrzymujesz udziały w spółce centralnej oraz gotowy punkt sprzedaży w swojej lokalizacji. 

Nie musisz martwić się o zapłatę czynszu za lokal, ZUS, towar czy pracowników.

Posiadasz stały procent od obrotu punktu, który koordynujesz oraz coroczną dywidendę z wypracowanego zysku spółki. 

Drugi atut Crazy Corn: bezkonkurencyjność 

Jeśli ktoś spaceruje właśnie deptakiem w dużym mieście minie zapewne po drodze z 10 punktów z lodami, kilka serwujących pizzę lub kebaby, ale lokal z kukurydzą, na dodatek szaloną na sto procent będzie tylko jeden. Nie będzie miał konkurencji ani na ulicy, ani nawet w całym mieście. Nietrudno zgadnąć, że zatrzyma się przy nim każdy kto lubi próbować nowinek. Na dodatek pewnie nie jeden raz, bo będzie chciał skosztować różnych pozycji z menu. 

Nieznane, egzotyczne dania zawsze przyciągają klientów, działa też efekt nowości. Jeśli kukurydza przypadnie polskiej ulicy do gustu – a właściciele sieci są pewni, że tak się stanie – to kto pierwszy podchwyci pomysł i zainwestuje w nowy koncept ma szanse na największe zyski. 

Trzeci atut Crazy Corn: prostota

Sieć franczyzowa Crazy Corn zadbała o to, by wejście do niej było maksymalnie uproszczone, a zasady panujące wewnątrz jak najbardziej przejrzyste. Przygotowanie kukurydzy oparte jest na autorskiej recepturze i unikalnym procesie technologicznym. Zapewnia to efekt powtarzalności w każdym lokalu. Sprawia też, że opanowanie sztuki przygotowywania dań jest szybkie i dość łatwe. Nie trzeba mieć do tego specjalnego kulinarnego wykształcenia. . 

Poza tym w Crazy Corn obowiązują trzy proste zasady:

 • smacznie i zdrowo
 • zarabia każdy 
 • wszędzie szalona kukurydza smakuje równie znakomicie! 

Modele współpracy z  Crazy Corn: 

Wózek gastronomiczny, riksza, przyczepa gastronomiczna, lokal, wyspa  – inwestycja 50 tys. zł w udziały w spółce.

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • zakup towaru z odroczonym terminem płatności 
 • ogólnopolski i lokalny marketing 
 • pełen zakres szkoleń i dostęp do receptur
 • pomoc w negocjowaniu umów handlowych i najmu
 • pomoc na każdym etapie działalności oraz porady przez infolinię techniczną
 • wyłączność terytorialna (na określoną liczbę mieszkańców)

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • kapitał początkowy 50 tys. zł 
 • szacowany zwrot inwestycji już po 3 miesiącach

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • zaangażowanie w pracę 
 • minimum kapitału w zależności od wybranego rodzaju 
 • ścisła współpraca z centralą 
 • kultura obsługi

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

R Koncept Sp. z o.o.

15- 545 Białystok Ul. Ciołkowskiego 24 lok. 12

720 720 280

franczyza@crazycorn.pl

crazycorn.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Rafał Dziekoński

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Crazy Corn.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma R Koncept Sp. z o.o. (15- 545 Białystok Ul. Ciołkowskiego 24 lok. 12). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Crazy Corn oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie crazycorn.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.