Hej Pizza

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Pierwsza w Polsce wyjątkowa franczyza pizzerii typu food truck dla każdego.

Pizza to jedno z ulubionych dań, po które sięgają Polacy. Jest od lat numerem jeden w sprzedaży jedzenia w dostawie stanowiąc ponad 60% tego rynku.
Dzięki stworzeniu konceptu opartego na mobilnej przyczepie gastronomicznej Hej Pizza to wyjątkowo uniwersalny lokal gastronomiczny który daje wszystkie możliwości dotarcia do klientów również funkcjonowania w przypadku lockdownów.

Najnowsze rozwiązania pochodzące prosto z Włoch sprawiają, że pizze serwowane w Hej Pizza to produkty o najwyższej jakości, wspaniałym i niepowtarzalnym smaku oraz nie wymagające zatrudniania wykwalifikowanych pracowników. Czas przygotowania jednej pizzy to ok 6 minut dzięki czemu śmiało możemy pozycjonować się jako street food czy fast food.

Przeczytaj artykuł o HEJ PIZZA

Zapraszamy do kontaktu!

JEDNOSTKI WŁASNE

2

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

3

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Naszym franczyzobiorcom zapewniamy:

  • w pełni wyposażoną przyczepę gotową do pracy;
  • szkolenia oraz opiekę koordynatora;
  • pomoc w pozyskaniu lokalizacji;
  • zaopatrzenie w półprodukty;
  • wsparcie marketingowe.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Minimalna kwota inwestycji to ok 20 tyś zł

Opłata licencyjna od 3-ciego miesiąca prowadzenia działalności 500 zł / miesięcznie


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Dzięki nowatorskim rozwiązaniom franczyza Hej Pizza jest niemal dla każdego. Nie mamy szczególnych wymagań co do naszych partnerów biznesowych. Punkty mogą stać niemal w każdej miejscowości, a franczyzobiorcami mogą być zarówno osoby, które zajmą się tylko tym biznesem jak również osoby, które pracują zawodowo a szukają tzw. „drugiej nogi”.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

BMFood sp. z o.o.

ul. Chorzowska 3, 26-603 Radom

787 787 313

franczyza@hejpizza.pl

hejpizza.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Krzysztof Borowiec

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Hej Pizza.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma BMFood sp. z o.o. (ul. Chorzowska 3, 26-603 Radom ). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Hej Pizza oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie hejpizza.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.