Bao Dao

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Bao Dao to prężnie rozwijająca się sieć lokali, w których dominującym elementem menu są bułeczki Bao i zestawy na nich oparte. Po ogromnym sukcesie Bao Dao w Krakowie 3 kolejne lokalizacje powstały w Warszawie, w ciągu zaledwie 2 lat od otwarcia pierwszej restauracji Bao Dao w Krakowie. 

Za sukcesem naszych restauracji w dużej mierze stoi unikatowość produktu i najwyższej jakości składniki. Jesteśmy jedyną w Polsce siecią lokali azjatyckich specjalizującą się w Bao, a nasze lokale zachwycają zieloną aranżacją i instagramowym designem.

Nasi zaufani dostawcy zapewniają̨ całoroczny dostęp do niszowego towaru, a sprzedaż również w modelu delivery zapewnia stabilność i bezpieczeństwo inwestycji w niepewnych dla gastronomi czasach. 

Bao Dao to pewny sposób na biznes, a z nami nie martwisz się o nic – zapewniamy wsparcie marketingowe i operacyjne na każdym etapie rozwoju. 

Naszych klientów obsługujemy na miejscu, na wynos i w dostawie. Delivery to od 25  % do nawet 100% sprzedaży w poszczególnych lokalach., dlatego nie grozi nam kryzys spowodowany kolejną falą pandemii. 

Skorzystaj z popularności kuchni azjatyckiej i otwórz pierwszy lokal Bao Dao w Twoim mieście!

JEDNOSTKI WŁASNE

3 restauracje w Krakowie

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

3 restauracje w Warszawie

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Wybierając Bao Do otrzymujesz wszystko co niezbędne do prowadzenia samodzielnego biznesu, a jako jedyna sieć franczyzowa w Polsce serwująca bao zapewniamy znaną i modną markę, gdyż sprzedajemy unikatowy produkt. Specjalnie dla Ciebie:

 • wspieramy operacyjnie na każdym etapie inwestycji przed i po otwarciu lokali Bao Dao
 • przygotowujemy i pomagamy w organizowaniu eventu dla blogerów kulinarnych i influencerów 
 • przekazujemy księgę znaku i prawo do używania logo marki
 • przekazujemy know-how  w zakresie prowadzenia restauracji Bao Dao
 • przeprowadzamy szkolenia dla pracowników restauracji, przekazujemy receptury 
 • przekazujemy Franczyzobiorcy projekty graficzne i materiały marketingowe i umożliwiające działania Franczyzobiorcy w ramach marketingu lokalnego
 • przekazujemy stałe, miesięczne wsparcie grafika i marketingowca sieci
 • dedykujemy sprawdzonych dostawców i dzielimy się wynegocjowanymi cenami wolumenowych produktów
 • zapewniamy wyłączność terytorialną i udział we własnym systemie delivery
 • negocjujemy atrakcyjne prowizje u pośredników delivery
 • zapewniamy pełnowartościowe i stałe zatowarowanie w najlepszych możliwych cenach.
 • tworzymy odpowiednie menu pod Twoją lokalizację, pomagamy w usamodzielnieniu i stale wspieramy przy prowadzeniu biznesu 

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Koszt inwestycji od 50 000 zł/netto w zależności od stanu i wielkości lokalu. Sieć sugeruje znalezienie gotowego lokalu po innej gastronomii do adaptacji zgodnie z identyfikacją wizualną marki

 • Opłata wstępna licencyjna to 10 000 zł
 • Opłata miesięczna to 5% od przychodu

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Bao Dao oczekuje od Franczyzobiorców lokalu, który zostanie zaakceptowany na potrzeby sieci.

Sugerowana wielkość lokalu w dużych miastach od 50-200 mkw, w mniejszych miastach 40 – 120 mkw


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Cracovian Best Service Sp. z o.o.

Ul. Wysłouchów 4/65

796712927

kalatasylwia@gmail.com

baodao.com.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Sylwia Kalata-Janik

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Bao Dao.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Cracovian Best Service Sp. z o.o. (Ul. Wysłouchów 4/65). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Bao Dao oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie baodao.com.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.