Pizzeria La Patata

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

La Patata to mocno wyróżniająca się jakość pizzy, która w pełni wpisuję się w nowe trendy świadomych konsumentów w Polsce. Ze względu na skomplikowaną oraz pracochłonną technologie wyrabiania ciasta (BIGA), oraz 100% najwyższej jakości włoskich produktów (oferowanych przez właściciela marki, a jednocześnie bezpośredniego importera Mercato Italiano)  oferuje naprawdę wyjątkowy smak - smak który uzależnia i smak do, którego się wraca. Najlepszym dowodem są zadowoleni klienci, którzy wracają i którzy najstarszym sposobem marketingu na świecie, polecają lokal swoim znajomym. 

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

franczyzowe

2

partnerskie

2

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • doradztwo i pomoc w znalezieniu lokalizacji
 • Dostawa produktów najwyższej jakości w preferencyjnych cenach
 • Wyłączność terytorialna 
 • Pomoc i wsparcie zarówno przed otwarciem jak i po.
 • Przygotowanie dokumentacji haccp
 • Projekt materiałów promocyjnych 
 • Dostęp do strony www z możliwością zakupu online
 • Wsparcie marketingowe, jeszcze przed otwarciem lokalu.
 • Pełne szkolenia na wszystkich stanowiskach pracy
 • Wsparcie i obecność naszej kadry podczas pierwszych dni funkcjonowania lokalu.
 • Pomoc w przygotowaniu projektu
 • Tablet stacjonarny z systemem GoPos skonfigurowany i gotowy do pracy 

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

W zależności od wielkości lokalu, oraz stanu w jakim się znajduje - od 50 do 200 tyś 

opłata licencyjna 20000 zł ( pokrywa pakiet szkoleń, wsparcie oraz materiały marketingowe i graficzne, jak również gotowe i skonfigurowane urządzenie POS) 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • lokal od 70 do 130 mkw
 • Przyłącze elektryczne minimum 21KW

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Mercato Italiano sp. z. o.o.

02-994 Warszawa; ul. Bruzdowa 21F

515910149

grzegorz@mercatoitaliano.pl

lapatata.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Grzegorz

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Pizzeria La Patata.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Mercato Italiano sp. z. o.o. (02-994 Warszawa; ul. Bruzdowa 21F ). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Pizzeria La Patata oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie lapatata.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.