Subtilité Wine & Bar

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Pierwsza w Polsce Franczyza Winebarów! 

Subtilité z języka francuskiego oznacza subtelność. Subtilité ponieważ są to wina delikatne, aromatyczne, orzeźwiające i są produkowane tradycyjnymi metodami winiarskimi. Wina Subtilité idealnie nadają się na biesiadę, celebracje czy poprostu pogaduchy przy winie. 

Subtilité od początku było dla nas czymś więcej niż tylko winem, wiedzieliśmy, że chcemy otworzyć unikalne, sympatyczne i profesjonalne miejsce, gdzie będzie można miło spędzić czas przy winie. Nasze długoletnie zamiłowanie do wina, doświadczenie w pracy z winami oraz prowadzeniem winebaru, pozwoliło nam na stworzenie miejsca, które jest innowacyjne na swój sposób, pokazuje inne spojrzenie na wino. Realizując ten projekt winiarski, chcemy propagować kulturę wina, lekkość tego trunku, pokazywać, że wino nie musi być trudne i ciężkie do zrozumienia. Chodziło o stworzenie miejsca luźnego, a zarazem eleganckiego, profesjonalnego, ale nie sztywnego, miejsca kameralnego, a jednocześnie z dużym wyborem wina. 

Subtilité jest bardzo dobrym miejscem na poznawanie świata win i delektowanie się nim w miłej atmosferze z przyjemną muzyką w tle.

W 2023 Czarna Owca Wino Bar została sklasyfikowana na 78. miejscu na 150 winebarów na świecie według „150 Wine Bars You Need to Visit Before You Die” by Jurgen Lijcops oraz wyróżniona przez blog Restaurant Guru (restaurantguru.com)

JEDNOSTKI WŁASNE

Subtilité Wine & Bar – Lotnisko Balice 

Czarna Owca Wino Bar – Dajwór 20/LU6, 31-052 Kraków 

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Szkolenie sommelierskie 
 • Gwarancja marży na poziomie 70 proc. dla win Subtilité
 • Pomoc w znalezieniu i określeniu potencjału lokalizacji
 • Dedykowany dostawca produktu  
 • Cykliczna aktualizacja menu przygotowana przez sommelierów Subtilite 
 • Opiekun punktu 
 • Materiały szkoleniowe 
 • Udział w eventach organizowanych przez franczyzodawcę 

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • Wstępna opłata franczyzowa – 35 tys. zł netto 
 • BRAK miesięcznych opłat franczyzowych 
 • Opłata marketingowa – 500 zł netto/miesiąc
 • Koszt inwestycyjny w wyspę Subtilité – od 120 tys. zł netto 
 • Koszt inwestycyjny w lokal Subtilité – od 150 tys. zł netto 
 • Możliwość leasingu większości kosztu 

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Subtilité to marka pokazująca, że rozpoczęcie przygody z winem i winebarem jest dla każdego. 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

VSOP Brands Sp. z o.o.

ul. Dębowa 11, 32-031 Mogilany

+48 697 525 364

franczyza@subtilite.pl

subtilitewinebar.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Piotr Stryszowski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Subtilité Wine & Bar.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma VSOP Brands Sp. z o.o. (ul. Dębowa 11, 32-031 Mogilany ). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Subtilité Wine & Bar oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie subtilitewinebar.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.